Sto­vyk­la, teikianti vaikams pro­gra­ma­vi­mo, spor­to ir me­no žinių

Asmeninio albumo nuotr.
Vaikai nuo 7 iki 14 metų stovyklos metu ne tik mokysis programuoti, bet ir užsiims menais, sportu.
Iš Biržų kilusi Fondo „Lituanica“ projektų vadovė Diana Vaškevičienė Biržų rajone organizuoja vaikų stovyklą , kurioje plės 3D programavimo, sporto ir menų žinias. Biržietės teigimu, tai puiki galimybė sujungti mėgstamiausius vaikų mokymosi dalykus, gerai praleisti laiką bei ugdyti bendravimo įgūdžius.

Terpę atrado Biržuose

D. Vaškevičienė sukaupusi ne vienerių metų darbo stovyklose patirtį. Rengti tokią stovyklą, kuri būtų orientuota į ugdymą, jai kilo sutikus fondo „Lituanica“ valdytoją, kuris drąsino tai daryti. Moteris pripažino, kad pirmosios stovyklos turėjo vykti tada, kai šalyje buvo pandemija. „Po pirmosios stovyklos fondo valdytojas kreipėsi į mane, prašydamas nenutraukti stovyklos. Didmiestyje organizuoti stovyklos nenorėjome, nes ten ir taip visko yra daug, vaikai visko pertekę. Mažesnių miestų vaikai labai skiriasi nuo miestiečių. Kadangi į Biržus grįžtu labai dažnai, todėl pasiūliau stovyklą surengti man artimame krašte, kuriame galėčiau koordinuoti visą veiklą“,- pasakojo D. Vaškevičienė.

D. Vaškevičienės žodžiais, Biržai yra tas kampelis į kurį norisi sugrįžti. Moteris įsitikinusi, kad pabandyti pagyventi dideliuose miestuose yra būtina, kad kiekvienas galėtų palyginti ir įsitikinti, ką labiau myli širdis. „Biržuose yra gerai, ramu ir čia tikrai yra ką veikti“,- atkreipė dėmesį moteris.

Skaitykite gegužės 31 dienos „Biržiečių žodyje“ arba prenumeruokite elektroninę laikraščio versiją (PDF). Užsisakyti galite www.birzietis.com