Staigmenėlė netilpusiems į nemokamus koncertus – teks susimokėti

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Į savivaldybės finansuojamus nemokamus renginius plūsteli minios žmonių, todėl nuspręsta įvesti rezervacijos bilietus, kurie kainuos po du eurus – tokiu būdu tikimasi suvaldyti srautus.
Šią savaitę rajono politikai svarstė Biržų kultūros centro siūlymą įvesti rezervacijos bilietus į savivaldybės finansuojamus nemokamus renginius. Tokios taktikos imtasi po viešo nepasitenkinimo, kai dalis žmonių net nebuvo įleisti į kultūros namus, kai salė jau buvo pilna.

Du eurai padės reguliuoti srautus

Kaip „Biržiečių žodžiui“ aiškino Biržų kultūros centro direktorius Romas Lesevičius, rezervacijos bilietai į savivaldybės finansuojamus nemokamus renginius kainuotų du eurus ir tai padėtų sureguliuoti lankytojų srautus, išvengti chaoso, grūsties salėje.

„Nemokamų renginių turime nedaug. Šiuo atveju kalbama apie du, didžiausio lankytojų srauto sulaukiančius, nemokamus renginius – Vasario 16-osios minėjimą ir naujametinį koncertą. Kituose nemokamuose renginiuose sausakimšos salės nebūna, o lauke vykstantys renginiai išvis nė prie ko“,- aiškino kultūros centro direktorius.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com