Sporto salės statybų sparta priklausys nuo oro sąlygų

Ž. Maniko nuotr.
Kada Biržuose, Jaunimo parke prasidės sporto salės statybos, priklausys nuo oro sąlygų, o šiuo metu rengiama statybų aikštelė, derinami leidimai.
Praeitų metų pabaigoje su statybos įmone UAB „Infes“ pasirašyta sutartis dėl Biržuose būsimo Sporto ir sveikatingumo komplekso dalies – sporto salės statybų Jaunimo parke. Ta pati įmonė šiuo metu vykdo ir tilto per Apaščią statybos darbus.

Kuriasi statybvietėje

Sausio mėnesį biržiečiai pastebėjo, kad Jaunimo parko teritorijoje įmonės darbininkai pradėjo paruošiamuosius darbus – ėmė statyti tvoras. Pasak UAB „Infes“ rinkodaros projektų vadovės Tomos Muznikaitės, šiuo metu vyksta statybų aikštelės įrengimo darbai.

“Kadangi mes būsime įsikūrę ten ilgai, tai pirmiausia turime pasiruošti statybos aikštelę – statome tvoras, vagonėlius. Taip pat šiuo metu su atsakingomis institucijomis yra derinami įvairūs leidimai ir sutarimai dėl paties sklypo paruošimo darbų“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė įmonės atstovė.

Derinsis prie oro sąlygų

Pasak T. Muznikaitės, paskui bus ruošiama infrastruktūra – privažiavimo ir kt. darbai.

“Kada tai bus vykdoma, priklausys nuo oro sąlygų, nes, kad kelius ir išvažiavimus pasiruoštume, negali būti maklynės“,- sakė įmonės atstovė ir pridūrė, kad sklypo pasiruošimo darbus, gavus visus leidimus, tikimasi pradėti vasario antroje pusėje.

“Dabar išeitų, kad spekuliuojame, jeigu tiksliai įvardintume, kada ir ką pradėsime, nes dar gamta mums diktuoja terminus. Bet dabar viskas vyksta pagal planą“,- patikino T. Muznikienė.

Sutartis – 5 metams

Sutartis dėl sporto salės darbų statybos su įmone sudaryta 5 metams. Reiškia, kad biržiečiai, ilgai laukę išsvajotos salės, jos dar turės palaukti iki 2028-ųjų. Žinoma, jeigu vėl neiškils nenumatytų kliūčių. Šiemet Švietimo, mokslo ir sporto ministerija Biržų sporto ir sveikatingumo komplekso statybai preliminariai planuoja skirti 1 mln 200 tūkst. eurų. Iš savivaldybės biudžeto numatoma šiam objektui atseikėti dar 400 tūkst. eurų.