„Verslios Lietuvos“ nuotr.
Pavasarį kaimyniniame Rokiškio rajone buvo atidarytas bendradarbystės centras „Spiečius“, kuris paskatino pradedančius verslininkus kurti naujas darbo vietas.
Jau penkerius metus kitų savivaldybių verslininkai naudojasi bendradarbystės centrais “Spiečius”, tačiau Biržų rajono valdžia tik dabar prakalbo apie tokią galimybę ir net surengė susitikimą su krašto verslo atstovais. Jį moderavusi savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Astra Korsakienė viešai pareiškė: “diskusijų metu nutarta, kad Biržuose steigti „Spiečių“ netikslinga”.

A. Korsakienės tvirtinimu, kitų savivaldybių patirtis ir nuomonė dėl „Spiečiaus“ naudingumo yra nevienareikšmė, kadangi po metų visa šio darinio veikla (patalpų išlaikymas ir t.t.) gultų ant savivaldybės pečių. Visoje šioje istorijoje įdomiausia, kad “Spiečių” tinklą regionuose vystančios verslumo ir eksporto plėtros agentūros „Versli Lietuva“ rinkodaros ir komunikacijos skyriaus vadovė Jolita Mažeikienė “Biržiečių žodį” informavo, kad “Versli Lietuva” jokios atrankos dėl naujų “Spiečių” steigimo nevykdo ir artimiausiu metu bendradarbystės centrų plėtra net nebuvo numatyta. O tai reiškia, kad Biržų savivaldybė prarado galimybę pretenduoti į paramą, kuriant verslo bendradarbystės centrą rajone.

“Biržiečių žodis“ šia tema pakalbino viešosios įstaigos „Versli Lietuva“ generalinę direktorę Dainą Kleponę.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/