Skydinių prie Širvėnos elektra – verslui

Skaitytojos nuotr.
Biržietei Birutei parūpo miesto elektros skydinių paskirtis – ar visi gali jomis naudotis, bet paaiškėjo, kad jos skirtos tik turintiems savivaldybės leidimą ir išsipirkę prekybvietę.
Šią savaitę viešojoje erdvėje biržietė Birutė pasidalino nuotrauka, kurioje – elektros skydinė, esanti prie Širvėnos ežero, Radvilos gatvės pabaigoje. Akivaizdu, kad ja kažkas naudojasi, nes paklotas elektros laidas. Moteris domėjosi, ar šia elektros skydinės elektra gali naudotis kiekvienas norintis?

Biržų miesto seniūnė „Biržiečių žodžiui“ paaiškino, kad mieste įrengtomis elektros skydinėmis gali naudotis tikrai ne visi piliečiai, o tik tie, kuriems seniūnija yra išdavusi leidimą tam tikroms veikloms.

Pasak seniūnės, mieste yra nustatytos tam tikros vietos, kuriose galima išsipirkti prekybvietes. O elektros skydinių, kuriomis galėtų naudotis vietos verslininkai, Biržų mieste kol kas nėra daug – tik keturios: J. Janonio aikštėje, centriniame pliaže, Radvilos gatvėje ir Nepriklausomybės aikštėje. Tačiau, pasak K. Unzėnienės, mieste kasmet vis atsiranda naujų paslaugų teikėjų, tad prekybviečių, kurioms reikėtų elektros skydinės, poreikis didėja.

Prie Širvėnos ežero esanti elektros skydinė yra prekybvietėje, kurią išsipirko ir naudoja privatus verslas, kuris šiemet Biržams pasiūlė naujieną – pasiplaukiojimą kateriu.

“Tad jokio kriminalo nėra, paprasta tvarka, kuria naudojasi verslininkai... Tai tas pats, kaip Nepriklausomybės aikštėje savaitgaliais stovi batutas, vietą ten išsipirkę privatūs asmenys taip pat naudojasi skydine ir niekam netrukdo“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė savivaldybės inžinierius Vaidas Viederis.