Kaip reaguojate į priverstinį grūdinimąsi?

Kaip reaguojate į priverstinį grūdinimąsi?

Apklausa

Kaip reaguojate į priverstinį grūdinimąsi?

Šiauliuose šilumos tiekėjai atlieka hidraulinius bandymus, todėl dalyje miesto nėra šilto vandens. Kasmetinė „tradicija“.

Andželika VIČIENĖ, namuose auginanti metukų sūnelį:

– Tą savaitę, kai nėra karšto vandens, tenka grūdintis. Mažyliui prausti vandens pašildome. Laimė, kad lauke yra šilta, galima rankšluosčius išsidžiovinti balkone. Didžiausias nepatogumas – išsiplauti plaukus. Tai nėra tragedija, bet šioks toks nepatogumas. Suprantama, kad šilumos tinklų bandymai turi įvykti, tai gerai, kad jie vyksta bent jau šiltuoju metų laiku.

Stanislovas BUZAS, šiaulietis dailininkas:

– Plaukai dvi dienos neplauti, barzdos skusti negaliu, man tai – problema. Niekur užsienyje taip nebūna, ten sistema kitokia. Pirmiausia turi būti visa šildymo sistema perdaryta, pasižiūrint į užsienio praktiką. Pas mus už šildymą, karštą vandenį mokesčiai dideli, o dar ir savaitei išjungia. Gyvenau kurį laiką Vokietijoje ir to, kas vyksta pas mus, net nesuprastų. Tai sovietinių laikų palikimas, kurį esame priversti priimti.

Ričardas STONYS, pensininkas:

– Jokio nepatogumo – prausiamės po šaltu vandeniu. Gyvenime visko būna, o čia tik nėra karšto vandens. Kam nervintis dėl to, ko negali pakeisti. Anksčiau išvis nebuvo karšto vandens ir nieko blogo nenutiko.

Genovaitė ŽIBIKIENĖ, Šiaulių „Europe direct“ informacijos centro vadovė:

– Esu kantrus žmogus. Galiu praustis ir šaltu vandeniu.

Šiauliečiai Evelina ir Jurijus MAKEJEVAI:

– Namuose auga keturių mėnesių dukrytė, kurią reikia maudyti, plauti buteliukus, viskam reikia prisivirinti vandens. Niekur užsienyje šitaip nėra. Kodėl būtinai savaitei atjungia karštą vandenį, negi tų darbų negalima atlikti per tris dienas? Ką daro ligoninės, vaikų darželiai? Lyg įkaitai.

Kalbino Natalija KONDROTIENĖ, fotografavo Giedrius BARANAUSKAS