Siūlo paramą verslui

Asociatyv. nuotr.
Smulkusis verslas gali teikti paraiškas daliniam finansavimui gauti.
Savivaldybė kviečia smulkiojo verslo atstovus teikti paraiškas verslo projektų daliniam finansavimui. Parama numatyta labai mažoms įmonėms ir verslininkams, veikiantiems gamybos ir paslaugų srityje, turintiems mažiau nei penkis darbuotojus, kai metinės pajamos neviršija 0,5 mln. eurų, o balanse nurodyto turto vertė neviršija 0,5 mln. eurų.

Kas gali kreiptis?

Parama teikiama verslams, kurie yra registruoti ar deklaravę gyvenamąją vietą Biržų rajono savivaldybės teritorijoje, nebankrutavę ar nebankrutuojantys ir nevykdo restruktūrizacijos, nekontroliuoja akcijų kitose įmonėse, verslo subjektas įsipareigoja vykdyti verslo projekte numatytą veiklą ne trumpiau kaip 24 mėn. nuo priemonės įgyvendinimo sutarties įsigaliojimo dienos, verslo projektas, dėl kurio prašoma paramos, pradėtas vykdyti ne anksčiau kaip 2020 m. liepos 1 d. ir baigiamas vykdyti 2021 metais.

Vertins komisija

Paraiškas vertins Biržų r. savivaldybės smulkiojo verslo plėtros programos valdymo komisija. Į paramą pretenduojančių smulkiojo verslo subjektų paraiškos bus vertinamos atsižvelgiant į verslo idėjos originalumą, sukuriamų naujų darbo vietų skaičių, paties paraiškos teikėjo prisidėjimą savo lėšomis prie įgyvendinamo projekto. Prie paraiškos turi būti pridėti verslo projekto įgyvendinimą įrodantys dokumentai. Vienam verslo projektui gali būti skirta iki 1000 Eur, bet ne daugiau kaip 50 proc. projekto vertės.

Paraiškas teikti savivaldybei

Paraiškas galima teikti nuo birželio 7 iki 23 d., Biržų rajono savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir turto valdymo skyriuje (Vytauto g. 38, Biržai, 3 aukštas, 319 kab.). Dėl paraiškos pateikimo reikia iš anksto susisiekti tel. 8 682 53930. Taip pat paraiškos gali būti pateikiamos registruotu laišku arba per kurjerį ne vėliau kaip iki nurodyto paraiškų dalyvauti atrankoje pateikimo termino pabaigos. Atranką laimėję verslo subjektai bus skelbiami liepos 1 dienos.

Vadovų paieška ir darbuotojų atranka www.primumesse.lt