Sėkmės formulė – saikinga rizika, darna šeimoje, siekis kurti ir tobulėti

Ž. Maniko nuotr.
UAB "Agaras" generalinis direktorius Petras Vainoras ir finansų direktorė Asta Kurlianskienė sako, kad diegiant naujausias technologijas, užtikrinamas didesnis tikslumas perkant gyvulius.
UAB „Agaras“ – šeimos verslo įmonė, įsikūrusi Lietuvos pakraštyje, tačiau produkciją tiekiavisam pasauliui. Technologinės naujovės, tiesioginis bendravimas su gyvulių augintojais ir dėmesys darbuotojams leidžia sukurti kokybišką produktą, kuris žinomas ir vertinamas tiek Biržuose, tiek ir Šveicarijoje.

Reikliam vartotojui – aukščiausios kokybės produktas

„Gaminame produktą – maistą žmonėms, kurį patys valgome ir siūlome klientams visame pasaulyje“,- sako UAB „Agaras“ generalinis direktorius Petras Vainoras. Balandiškių kaime, Biržų rajone, įsikūrusioje įmonėje sukurta beveik 180 darbo vietų. Nuo 80 iki 89 proc. darbuotojų yra imunizuoti nuo Covid19, todėl darbdaviai ramūs – rizika žmonėms susirgti virusu yra minimali. Pandemijos metu, nors ją gamybininkai nori kuo greičiau pamiršti, teko šiek tiek keisti produkcijos asortimentą, nes maitinimo įstaigos užsidarė, o gyventojai daugiau maisto pradėjo gamintis namuose. „Orientuojantis į klientų poreikių tenkinimą bei efektyvų visos įmonės valdymą – kasdienis mūsų darbas“,- patikina įmonės komercijos direktorė Daina Butėnė.

„Agaro“ įmonė teikia tik šviežią mėsą – be priedų, jokių skonio stipriklių ar injektavimo, todėl išsiskiria rinkoje ir yra žinoma savo reiklumu ir ambicijomis. Apie 70 proc. bendrovėje pagamintos produkcijos eksportuojama, o tokių rezultatų pavyko pasiekti diegiant naujausias technologijas, didelį dėmesį skiriant išskirtinei mėsos kokybei ir gyvulių gerovei. „Perkame galvijus, kurie laisvai ganosi Baltijos šalių lankose, yra gryname ore, maitinasi motinos pienu bei vešlia žole“,- vardija D. Butėnė. Galvijai auga iki 24 mėnesių, tada skerdžiami, o mėsa kruopščiai išpjaustoma ir brandinama 30 arba 60 dienų, tik tada pasiekia pirkėją. „Ji minkšta ir, svarbiausia, turtinga skonio. Šie faktoriai leidžia sėkmingai konkuruoti Europos Sąjungos ir kitų šalių rinkose“,- sako UAB „Agaras“ finansų direktorė Asta Kurlianskienė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/