Scenoje – nemari klasika ir optimizmas

Asmen. album. nuotr.
Birutė Petrikytė ir jos dukra Andželika laukia Pačeriaukštėje klausytojų – skambės senos geros dainos ir daug naujų.
„Biržiečių žodžio“ ir diskusijų klubo „Biržiečiai“ rengiami koncertai mūsų krašte tęsiasi. Pačeriaukštė paskutinįjį vasaros savaitgalį kviečia į šventę, kurioje dainas atliks nei savo muzika, nei širdimi nesenstančios dainininkės – Jūratė Miliauskaitė ir Birutė Petrikytė su dukra Andželika Petrikyte. „Biržiečių žodžio“ kalbintos J. Miliauskaitė ir B. Petrikytė sakė: „Vertinkite dabarties akimirką“.

Filosofiško tembro dainininkė

J. Miliauskaitė – žinoma savos kūrybos baladžių atlikėja, vyresniajai kartai labiausiai žinoma su gitara rankose, dažnai prilyginama legendinei Suzi Quatro.

Perfrazuojant jos garsiausias dainas, norisi paklausti – atskrisite į Biržus, kaip žuvėdra (daina „Žuvėdra“) ir išskrisite – kaip vasaros pabaigoje išskrenda gandrai („Šiąnakt mus paliks gandrai“)?

„Biržuose, miesto šventės metu, lankiausi pernai su savo vaikų grupe „Saulės vaikai“. O kaip atlikėja pas jus buvau gal tik „Sekmadienio“ laikais“, – sako J. Miliauskaitė, legendinės „Sekmadienio“ grupės vokalistė, dabar scenoje tęsianti solinę karjerą. „Esu filosofiško, melancholiško tembro atlikėja, atlieku lyrinę akustinę muziką, tad didelėms scenoms ne visuomet esu tinkama. Bet visai dėl to nesielvartauju – muzika yra mano gyvenimo variklis, šaltinis“,- sako atlikėja.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/