Savanorės laiškas sujaudino internautus

Asmen. nuotr.
VšĮ „Mažas draugas“ savanorės Ingeborgos Pešelytės širdį užkariavo globotinis.
Biržuose ir Panevėžyje veikia gyvūnų globos organizacija VšĮ „Mažas draugas“. Įstaigai priklauso savanorės biržietės, kurios ne tik laikinai globoja gyvūnėlius, bet nutaria juos priglausti visam. Viena iš tokių merginų – biržietė Ingeborga Pešelytė. Mergina socialiniame tinkle pasidalino jautriu laišku, kuriuo negalime nepasidalinti ir mes.

„Reikia tik pamatyti. Pamatyti tą, kuris bus tavo geriausias draugas visą gyvenimą. Ir tada viskas... Supranti, jog tavo idealus šuo nėra tas, apie kurį tu kažkada svajojai, jis neturi atrodyti taip, kaip tu kažkada sapnavai, matei ar girdėjai. Tai tas, kuris užkovoja tavo širdį savo vienu žvilgsniu!

Pati ilgą laiką maniau, jog kažkada turėsiu kalytę, kuri bus nors vidutinio ūgio, maniau, kad maži šunys – tikrai ne man. Bet tas vienas žvilgsnis pakeitė viską. Turiu sau mažą, ryžą takso mišrūniuką ir nebegalėčiau įsivaizduoti savęs be jo, o jis – savęs be manęs.

Savanoriaujant čia, atgimė mano meilė gyvūnams, supratau kaip gera yra padėti tam, kuris savimi negali pasirūpinti pats. O svarbiausia – čia, prieglaudoje, atradau savo geriausią draugą! Tad nepražiopsok ir tu to savo vienintelio, ištikimiausio draugo, nes galbūt jis jau laukia tavęs, o tu dar jo nepastebėjai...“

Susijusios naujienos