„Rotary“ takas praturtėjo suoleliais

Savivaldybės administracijos nuotr.
„Rotary“ klubo nariai, rajono vadovai, svečiai renginio „Dovana Biržams“ ceremonijoje.

Biržų „Rotary“ klubas savo krašto nepamiršta. Praėjusiais metais ežero pakrantėje įrengė taką, šalia jo pasodino sakurų ir kitų medelių parką, o šiais metais ne tik šį parką pagausino naujais sakurų sodinukais, bet įrengė suolelius. Šį pirmadienį „Rotary“ klubo nariai kartu su svečiais iš Pakruojo „Rotary“ klubo šią dovaną įteikė miestui.

Šalia „Rotary“ klubo tako įrengti septyni suoleliai. Juos sumeistravo Biržų „Rotary“ klubo nario Arūno Burbulio įmonė. Anot Biržų klubo vadovo Audriaus Juknos, kiekvieną suolelį įsigys ir biržiečiams dovanos vis kitas Lietuvos „Rotary“ klubas.

– Dėl karantino negalėjome surengti didesnės šventės, nes kitų rajonų „Rotary“ klubų nariai dar tik pradeda rinktis. Praktiškai jau visi suoleliai įsigyti. Prie kiekvieno suolelio pritvirtinsime lentelę, kuris klubas jį dovanojo. Lenteles jau pritvirtinome prie dviejų suolelių: biržiečių ir pakruojiečių. Kitas lenteles pritvirtinsime per birželio mėnesį, – sakė klubo vadovas A. Jukna.

Dovanos Biržams įteikimo šventėje dalyvavo rajono meras V.Jareckas, vicemerė A. Korsakienė, kuri taip pat yra klubo narė.

A. Jukna „Biržiečių žodžiui“ sakė, jog „Rotary“ klubo nariai šio projekto baigti nežada. Anksčiau buvo kilusi mintis šalia tako įrengti saulės laikrodį, tačiau šios minties atsisakė.

– Saulės laikrodis šioje vietoje galbūt nebūtų aktualus. Manau sumanysime kažką įdomesnio, – sakė A. Jukna.