Rinkitės finansines paslaugas arti jūsų!

Ar žinojote, kad kredito unijos savo klientams teikia visas kasdienes finansines paslaugas. Jūs galite kreiptis ne tik dėl kredito, bet ir atsidaryti atsiskaitomąją sąskaitą ar išsiimti MasterCard mokėjimo kortelę. Taip pat kredito unijos yra vienos iš nedaugelio finansinių įstaigų, kurios atlieka grynųjų pinigų operacijas. Klientai visada gali išsigryninti sąskaitoje esančius pinigus ar grynuosius įsinešti į savo turimas sąskaitas. Daugeliui finansinių institucijų tendencingai judant link mažesnio gyvo bendravimo su klientais būtinybės, visada galite rinktis KREDA unijų grupei priklausančią Biržų kredito uniją ir gauti visas pageidaujamas finansines paslaugas tiesiai iš mūsų rankų.

Įdarbinkite savo pinigines lėšas saugiai

Santaupos yra svarbi finansinio saugumo dalis kiekviename namų ūkyje. Norint taupyti efektyviai, svarbu dalį lėšų atskirti nuo tų, kurios yra naudojamos kasdieninėms išlaidoms dengti. Indėliai yra patogi, konservatyvi taupymo priemonė, kai asmuo ne tik saugiai laiko pinigus, tačiau taip pat gauna ir užtikrintą piniginę grąžą iš indėlio palūkanų. Galbūt kiti investiciniai pasiūlymai ir gali sugundyti didžiule galima grąža, tačiau jie visada yra rizikingi ir, kitaip nei laikant pinigus indėliuose, jūs galite ne tik laimėti, bet dalį lėšų ir prarasti. Biržų kredito unija siūlo taupyti saugiai su įvairiais terminuotais, tikslinio taupymo, vaiko indėliais su puikiomis, konkurencingomis palūkanomis. 

Mokėjimo kortelės – patogiausias atsiskaitymo būdas

Naudojimasis mokėjimo kortelėmis, vietoje grynųjų pinigų, didėja kiekvienais metais, visose amžiaus grupėse. Biržų kredito unija siūlo jums naudotis KREDA MasterCard mokėjimo kortelėmis. Galite rinktis mokėjimo korteles su kredito limitu, ar jas naudoti kaip debetines, atsiskaitymams parduotuvėse ar pinigų išsigryninimui bankomatuose. Klientų patogumui korteles galima naudoti bekontakčiu būdu, taip pat atsiskaityti visose elektroninėse parduotuvėse, aptarnaujančiose MasterCard korteles, Lietuvoje ir užsienyje.
Galbūt jūs užsiimate individualia veikla ar turite nuosavą verslą ir apmokėjimus dažiausiai priimate grynaisiais pinigais? Biržų kredito unija kartu su partneriais Nets Denmark A/S Lietuvos filialu siūlo mokėjimo kortelių skaitytuvų nuomos paslaugas. Priklausomai nuo vykdomos veiklos ir turimų poreikių, galime pasiūlyti įvairius skaitytuvus, bei planus jų aptarnavimo mokesčiams. Neleiskite savo verslui likti praeityje, suteikite galimybe klientams patogiau atsiskaityti už prekes ar paslaugas. 
Elektroninė bankininkystė – būtinybė šiandien

Elektroninė bankininkystė suteikia galimybę pasiekti savo pinigus bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje. Prisijungimui prie eKreda sistemos naudojamos visus saugumo reikalavimus atitinkančios priemonės, kaip mobilusis parašas ir Smart-ID. Neturint galimybių prie elektroninės bankininkystės jungtis šiomis priemonėmis, taip pat galite rinktis prisijungimą SMS žinutėmis, kurios yra lengvai prieinamos kiekvienam asmeniui, turinčiam mobilųjį telefoną. Negalvokite, jog naujausios technologinės inovacijos finansų sektoriuje yra naudojamos tik didžiuosiuose bankuose. Turėdami elektroninės bankininkystės prisijungimą Biržų kredito unijoje, jūs galėsite prisijungti prie Elektroninių valdžios vartų ir tokiu būdu pasiekti visas reikalingas institucijas, tokias kaip: VMI, Sodra, E.sveikata, Regitra, Registrų centras ir daugelį kitų. Jei niekada nesinaudojote elektroninėmis paslaugomis iki šiol, visada galite kreiptis į Biržų kredito unijos darbuotojus, kurie jums padės ir paaiškins, kaip saugiai ir patogiai išnaudoti visas galimybes elektroninėje erdvėje.

Kreipkitės į kredito unijos darbuotojus visais turimais klausimais

Biržų kredito unijos tikslas yra teikti kokybiškas, patikimas paslaugas kuo operatyviau iš biržiečių biržiečiams. Nenorime prarasti žmogiško kasdienio bendravimo, kuris daugelio įstaigų, teikiančių klientų aptarnavimo paslaugas, yra pakeičiamas technologinėmis naujovėmis. Mes manome, kad nuolatinis judėjimas į priekį neturi tapti priežastimi visiškai atsisakyti to, ką turėjome ankščiau. 

Speciali indėlių akcija!

Biržų kredito unija iki birželio 25 d. skelbia akciją indėliams ir siūlo didžiausias 12 mėnesių terminuoto indėlio palūkanas regione. Akcijos sąlygos:
• 12 mėn. terminuoto indėlio palūkanos – 1,25 proc.;
• Akcijos taikymo laikotarpis: 03.25 – 06.25 (trys mėnesiai);
 • Metinė palūkanų norma taikoma terminuoto indėlio sutartį sudarius tik Biržų kredito unijos skyriuje;
• Taikoma tik naujiems terminuotiems indėliams (Pasiūlymo laikotarpyje pinigai terminuotam indėliui turi būti pervesti iš kitos finansinės įstaigos arba atsinešti grynaisiais, tačiau neišgryninti/neišvesti pavedimu iš sąskaitos, esančios BKU);
Kviečiame visus susidomėjusius apsilankyti Biržų kredito unijoje adresu J. Janonio g. 2, Biržai, skambinti telefonu 8-450-36268 arba rašyti el. paštu birzai@kreda.lt

Užs. 9711