Re­for­mos pla­nas kai­mo mo­kyk­loms ne­pa­lan­kus

B. Petkevičiūtės nuotr.
Biržų pilies arsenalo salėje Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovai viceministras Ramūnas Skaudžius, Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento vadovas Aidas Aldakauskas ir Europos socialinio fondo agentūros Projektų valdymo skyriaus ekspertas Tomas Liubeckas pristatė mokyklų tinklo reformą ir „Tūkstantmečio mokyklų“ projektą.
Trečiadienį Biržuose lankėsi Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMM) atstovai, kurie visuomenei pristatė būsimą mokyklų tinklo reformą bei „Tūkstantmečio mokyklų“ projektą. Diskusijoje dalyvavę savivaldybės atstovai, bendruomenių ir tarybos nariai bei ugdymo įstaigų vadovai turėjo galimybę su svečiais diskutuoti rūpimais klausimais.

Atvyko pristatyti reformos

Pristatyti būsimą ugdymo įstaigų reformą atvyko ŠMM viceministras Ramūnas Skaudžius, Švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento direktorius Aidas Aldakauskas ir Europos socialinio fondo agentūros Projektų valdymo skyriaus ekspertas Tomas Liubeckas. Susitikimą pradėjęs viceministras R. Skaudžius akcentavo, kad mokinių skaičius savivaldybėse mažėja, todėl pertvarka neišvengiama. “Kai žiūrime 2015 ir 2018 metų mokinių mokymosi rezultatus, labiausiai liūdina tai, kad daugeliu atvejų miestuose ir miesteliuose situacija gerėja, o kaimuose yra priešingai – suprastėjusi. Ir tai liudija, kad atotrūkis tarp miesto ir kaimo mokyklų yra labai padidėjęs“,- reformos naudą įvardijo viceministras.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/