Raminta Indriulėnienė: „Vienos dienos Biržai – praeityje“

Asmeninio albumo nuotr.
Biržų TIC vadovė Raminta Indriulėnienė tiki, kad Biržams naujas turistinis sezonas bus itin palankus ir mūsų kraštą kviečia pažinti ne tik keliautojus iš kitų miestų ar šalių, bet ir pačius biržiečius.
Gegužės 15 d. Biržuose startuoja turistinis sezonas. Pernai tapęs viena iš lankomiausių vietovių Lietuvoje, rajonas ne kartą atsidūrė televizijos ir spaudos žurnalistų akiratyje, dabar turizmo sezoną pradeda su naujomis jėgomis – norinčių keliauti niekas nesustabdys. „Biržiečių žodis“ turistinio sezono atidarymo išvakarėse kalbina Biržų turizmo informacijos centro (TIC) direktorę Ramintą Indriulėnienę.

Biržų TIC dirba ir tarptautinio, ir vietinio turizmo sektoriuje. Kaip jūsų įstaigai pavyko prisitaikyti prie naujų darbo sąlygų pandemijos laikotarpiu?

Be abejo, praėję metai atnešė naujos patirties. Prasidėjus pirmajam karantinui, tvyrojo absoliuti nežinia dėl darbo sąlygų, tvarkos organizavimo, viso turizmo sektoriaus likimo... Prisitaikėme prie naujų sąlygų, nebuvo panikos. Norėdami kokybiškiau pateikti informaciją, atnaujinome Biržų TIC internetinę svetainę www.visitbirzai.lt bei įdiegėme naują internetinę suvenyrų parduotuvę. Tai buvo viena iš prioritetinių užduočių, siekiant geresnio įvaizdžio. Be to, pernai leidybai parengėme ir išleidome fotoalbumą „Biržai – sostinė mano“, kuris noriai perkamas. Galiu konstatuoti, kad priverstinis stabtelėjimas nedideliam kolektyvui tikrai nesulėtino darbo.

Praėjusi vasara pranoko visus lūkesčius. Išaugo vietinis turizmas. Turistai užplūdo Biržus ir buvo sudėtinga rasti apgyvendinimo ir maitinimo vietų.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

Susijusios naujienos