Priglausk augintinį

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Misija „Priglausk augintinį“ – tai pagalba gyvūnui, kuris dėl vienokių ar kitokių priežasčių neturi namų. Geros valios ir atsakingi žmonės, priglauskite gyvūnus, kurie laikinai apgyvendinti „Vizgis“ gyvūnų namuose. Suteikite jiems jaukius ir saugius namus.

Katinėlis Latvis

Latvis – tai tik katinėlio vardas, bet jis – iš Lietuvos ir ieško namų. Kačiukas, kaip ir visa jo šeimyna, atvyko į globos namus, kai jų šeimininkė atsigulė į ligoninę ir neaišku, ar sugrįš į namus. Standartinė situacija – moteriškė ir jos katės. Jeigu moteriai blogai, tai ir katėms blogai, nes augintiniai mažiausiai rūpi.

Labiausiai pikta, kad jaunesnioji šios moters karta nepaprotino neveisti tokio būrio augintinių, nes yra galimybių tam užkirsti kelią. O dabar... Katės buvo našta moteriai, o dabar našta kitiems. Visada tikimės, kad panašiais atvejais augintinius priglaus artimieji, jie jaus atsakomybę, bet...

Kaip matote, nuostabaus grožio ir charakterio katinukas ieško namų, ištikimų šeimininkų. Tik gyvenimui namuose greta žmogaus ir tik draugystei bei meilei.

Mes laukiame Jūsų „Vizgis“ gyvūnų namuose, Biržuose.

Teirautis tel. 8 624 10686; 8 607 42343.