Prie Kir­ki­lų bokš­to prekiaus išrinktieji, o pla­nuo­se — trin­ke­lės ir... dar vie­nas pra­ban­gus tua­le­tas?

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Rengiamas konkursas dėl galimybės šiemet prekiauti prie Kirkilų apžvalgos bokšto, o planuose – investicijos teritoriją iškloti trinkelėmis, pastatyti tualetą su vandentiekiu ir valymo įrenginiais.
Širvėnos seniūnija skelbia konkursą dėl galimybės prekiauti ar teikti paslaugas prie Kirkilų apžvalgos bokšto. Šiemet prekeiviai pagaliau galės įsikelti į penkis prekybinius namelius, taip pat numatyta prekyba trijose palapinėse. Ateityje šioje teritorijoje planuojama įgyvendinti projektą, kuriame numatyta... kloti trinkeles, įrengti tualetą, o tai kainuotų mažiausiai 180 tūkst. eurų.

Vietų skaičius ribotas

Pasak Širvėnos seniūnijos seniūno Sauliaus Eigirdo, norinčių prekiauti prie Kirkilų bokšto yra daug, o galimybės – ribotos, todėl ir buvo paskelbtas konkursas, kurį laimėję įgis teisę paduoti savo prekes. „Praeitais metais leidome prekiauti visiems, kurie norėjo, todėl susirinkdavo apie 14-15 skirtingų prekybininkų. Nors konkursas buvo paskelbtas visai neseniai, kandidatų prekiauti kol kas nėra daug, tačiau skambučių ir paklausimų sulaukiame tikrai nemažai. Labai tikiuosi, kad tie, kurie prekiavo pernai, sugrįš ir šiais metais“,- viliasi seniūnas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/