„Prasukti“ pinigai ar realūs darbai?

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
Rajono politikams svarstant, ar padengti 30 tūkst. eurų kompiuterinės tomografijos kabineto remontui, daugiausia pylos kliuvo Biržų ligoninės direktoriui Petrui Bimbai – pasigesta konkretumo ir skaidrumo.
Savivaldybės tarybos posėdžio metu politikams diskutuojant dėl Biržų ligoninės kompiuterinės tomografijos kabineto įrengimo lėšų kompensavimo buvo „karšta“ visiems, ypač ligoninės vadovui Petrui Bimbai. Tarybos nariai suabejojo, ar tikrai visos lėšos, t.y. daugiau nei 30 tūkst. eurų, kurias ligoninė prašė padengti iš savivaldybės biudžeto, buvo panaudotos šio kabineto įrengimui?

Ką sugalvojo, tą ir nurašė?

Savivaldybės tarybos narys Liutauras Variakojis negailėjo kritikos ir pastabų. Jo žodžiais, prašymas kompensuoti ligoninės kabineto įrengimo išlaidas skambėjo gražiai, kol nebuvo paprašyta sąskaitų ir sąmatų.

„Neįsivaizduoju, kodėl pirkti net keli cirkuliaciniai siurbliai? Apie sodo žarneles, kranus, movas, net nesigilinkime“,- stebėjosi L. Variakojis.

Jam buvo nesuprantama, kodėl, vadovaujantis pateiktomis sąskaitomis, „vienai plytelei tenka po maišą klijų“... Taip pat keista ir tai, kam reikalingi keturi durų skambučiai bei du šimtai kilogramų šalto asfalto. „Kam reikalingos šios prekės, įrengiant kabinetą? Ar tiesiog nurašėte, ką sugalvojote?“ – teiravosi L. Variakojis.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/