Poliklinika atvėrė duris pacientams

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Biržų poliklinika nuo pirmadienio grįžo prie įprasto režimo, bet tvarka bus sugriežtinta.
Kai Biržų poliklinikoje buvo diagnozuotas koronavirusas vienai darbuotojai, įstaiga užsidarė. Kol buvo atliekami testai likusiems darbuotojams ir renkama informacija dėl galimų kontaktų, poliklinika dirbo nuotoliniu būdu. Vakar gydymo įstaiga vėl atvėrė duris savo pacientams.

Specialistai dirbs įprastu būdu

Savaitgalį poliklinika informavo gyventojus, kad kurį laiką konsultacijas telefonu teikusi įstaiga nuo pirmadienio atnaujina savo darbą. Visi šeimos, vaikų gydytojai, chirurgai, psichiatrai, ginekologai, odontologai vėl dirbs įprastu grafiku.

Ribojamas srautas

Nors karantino metu pas gydytojus patekti bus galima, pacientų srautas poliklinikoje griežtai ribojamas. Visgi nuotolinėms konsultacijoms bus teikiama pirmenybė. Tiesioginei šeimos gydytojo konsultacijai galės registruotis tik tie pacientai, kurių sveikatos būklė ūmiai pablogėjusi. Poliklinikoje atnaujintos planinės, profilaktinės, ambulatorinės slaugos namuose paslaugos. Taip pat ir darbo kabineto, vairuotojų, gydytojų komisijų veikla.

Kad netektų laukti

Karantino metu pacientų priėmimo tvarka bus sugriežtinta. Į gydymo įstaigą pacientams bus galima patekti tik pagal jiems paskirtą laiką. Todėl vizitui pas gydytoją pacientai turės atvykti tiksliu, registratūros nurodytu laiku, kad netektų laukti lauke. Siaučiant pandemijai, gyventojai privalo būti sąmoningi bei supratingi ir nesant būtinybei į polikliniką nesiveržti.