Policija kaimuose budės, konsultuos gyventojus

D. Valtaris.
Kaimuose nuo šiol pagal numatytą grafiką budės policijos pareigūnai, kurie bendraus su žmonėmis, spręs iškilusias teisines problemas. Pasak Biržų policijos komisariato viršininkas Deivido Valtario, siekiama, kad pocija būtų ne pasyvus stebėtojas, o aktyvus bendruomenės gyvnimo dalyvis.

„Pasitarę su visų Biržų rajono seniūnijų seniūnais nutarėme pasirinkti aktyvaus gyventojų aptarnavimo modelį, kurio esmė tokia: pagal iš anksto nustatytą ir paskelbtą budėjimo grafiką seniūnijos teritoriją prižiūrinčių policijos pareigūnų grupės atstovai atvyks į seniūnijos patalpas, kuriose bendraus su gyventojais jiems rūpimais klausimais, teiks teisines konsultacijas, spręs iškilusias problemas. Jeigu interesantų nurodytu budėjimų laiku nesulauksime, savo iniciatyva kontroliuosime rizikos grupei priklausančius asmenis, viešąsias vietas, didesnį dėmesį skirsime linkusių smurtauti asmenų kontrolei, jaunimo susibūrimų vietoms, eismo saugumo užtikrinimui“, – teigė D. Valtaris.

Policija orientuosis į darbą su instituciniais partneriais ir į su policijos funkcijomis susijusią problematiką. „Stengsimės, kad policijos pareigūnai būtų ne pasyvūs stebėtojai, o aktyvūs dalyviai, jautrūs Jūsų rūpesčiams ir problemoms“,- kalbėjo D. Valtaris.

Anot D. Valtario, tokiais pokyčiais yra siekiama tobulinti gyventojams teikiamų paslaugų kokybę bei policijos funkcijų kaimiškosiose vietovėse įgyvendinimą. „Nuo šiandien didesnį dėmesį skirsime kaimiškųjų vietovių gyventojų saugumo didinimui, – sako D. Valtaris. – Kviečiame būti aktyviais mūsų partneriais, kuriems rūpi ne tik savos, bet visai seniūnijai aktualios problemos.“

Budėjimo laikas

Pirmuosius interesantus priimsime jau šiandien nuo 9.00 val. Papilio seniūnijos patalpose, 14.00 val. – Vabalninko seniūnijos patalpose.

Nuo kitos savaitės gyventojai seniūnijų patalpose bus aptarnaujami:

- Nemunėlio Radviliškio seniūnijos patalpose – antradieniais nuo 09.00 iki 11.00 val.;

- Parovėjos seniūnijos patalpose – antradieniais nuo 14.00 iki 16.00 val.;

- Pabiržės seniūnijos patalpose – trečiadieniais nuo 9.00 iki 11.00 val.;

- Pačeriaukštės seniūnijos patalpose – trečiadieniais nuo 11.15 iki 13.15 val.;

- Papilio seniūnijos patalpose – ketvirtadieniais nuo 9.00 iki 11.00 val.;

- Vabalninko seniūnijos patalpose – ketvirtadieniais nuo 14.00 iki 16.00 val.

Visą Jums aktualią informaciją jau galite rasti seniūnijose esančiuose policijos informaciniuose stenduose ir Biržų rajono policijos komisariato "Facebook" paskyroje“.