POILSIO NAMAI NIDOJE: KURTI TAIP, KAD GARANTUOTŲ GERIAUSIĄ SVEČIŲ PATIRTĮ

„Nidos gaiva“ nuotr.
Žvelgiant į Nidos kraštovaizdį, jo grožis gniaužia kvapą. Įkvepiant tyro pušynų oro užplūsta pozityvi energija ir gerėja nuotaika. Poilsiaujant Nidoje apgaubia ramybė. Bet norint, kad poilsis Nidoje išties būtų visapusiškai tobulas reikia iš anksto pasidomėti ir nakvyne Nidoje. Apie tai plačiau pakalbėti sutiko poilsio namų „Nidos gaiva“ įkūrėjas Ričardas Petrikauskas, pristatydamas savo valdomus poilsio namus.

Poilsio namuose „Nidos gaiva“ kasmet apsilanko keli šimtai svečių, puikiai pailsinčių ir paliekančių teigiamus vertinimus, atsiliepimus. Jų šeimininkas, daugiau nei prieš 10 metų atvėręs šių poilsio namų duris, džiaugiasi, kad jo siūlomi kambariai ir apartamentai bet kurio sezono metu patrauklūs savo ramia aplinka, patogiu išplanavimu ir jaukiu interjeru. Šie namai įsimintini originaliomis, Klaipėdos kraštui būdingomis, architektūros detalėmis ir komfortiški gyventi tiek apsistojus trumpesniam, tiek ilgesniam laikui.

https://www.nidos-gaiva.lt/poilsis-nidoje/

Ką rasite apsistoję poilsio namuose „Nidos gaiva“?

Kambariai ir apartamentai šiuose namuose įrengti moderniai. Dviejų aukštų name įrengti dviviečiai, triviečiai, keturviečiai kambariai ir penkiavietis apartamentas su jaukia virtuvėle, oro kondicionieriumi, DVD. Antrajame aukšte įrengta erdvi terasa su lauko baldais ir kai kurių kambarių durys atsiveria tiesiai į terasą. Kiekviename kambaryje yra dvigulės lovos ir viskas, ko gali prireikti kasdienybei – internetas, įvairūs įrankiai ir reikmenys, atostogų buitį paverčiantys patogesne.

Kuo patogūs poilsio namai „Nidos gaiva“?

Ričardas Petrikauskas sako, kad bet kuriuo metų laiku svetingai priima ir draugiškai sutinka ne tik savo namų svečius, bet ir jų augintinius. „Esame vieni iš nedaugelio nuomotojų Nidoje, kurie suteikia galimybę kambariuose gyventi su augintiniais.“, – vieną iš poilsio namų patogumų įvardijo jų įkūrėjas.

Taip pat šie poilsio namai patogūs savo lokacija – jie įsikūrę pačioje Nidos širdyje, tad nesunku visus pagrindinius Nidos objektus pasiekti pėsčiomis. Pavyzdžiui, iki Kuršių marių – vos 100 metrų, iki Baltijos jūros – apie 800 metrų, o artimiausia kavinė vos už 70 metrų. Šalia yra ir nedidelė maisto prekių parduotuvė. „Poilsio namai „Nidos gaiva“ buvo kuriami taip, kad gyventi juose būtų komfortiška, o išeiti pasivaikščioti ir atsigaivinti grynu pušų, Kuršių marių ir Baltijos jūros oru – paprasta.“, – sakė R. Petrikauskas.

Kaip išsirinkti sau tinkančius poilsio namus Nidoje?

Ilgą laiką nuoma Nidoje užsiimantis Ričardas Petrikauskas žino, ko reikia, kad svečiai pailsėtų ir išvyktų patenkinti. Remdamasis savo patirtimi jis visus, planuojančius atostogas ir ieškančius, kur apsistoti, ragina atsakyti į kelis klausimus. Pirmiausia, kiek jums svarbi nuomos Nidoje vieta – ar norisi miesto centro, ar nuošalesnės ir ramesnės vietos? Kiek jums svarbus kambarių įrengimas ir jų jaukumas – ar planuojate čia leisti daugiau laiko, ar tik grįžti pernakvoti? Ar pageidaujate aukštos nuomos paslaugos kokybės ar šiam klausimui išvis neskiriate savo dėmesio? Jei norite patogios lokacijos, jaukių kambarių ir aukštos kokybės, poilsio namai „Nidos gaiva“ – jums tinkamas pasirinkimas. „Mūsų poilsio namai yra šalia marių kranto, gamtos apsuptyje, tačiau miestelio centre. Kambariai išsiskiria aukšta kokybe, dvelkia kuklia prabanga ir jaukiu stiliumi. O mes – poilsio namų savininkai – visuomet pasirengę svetingai priimti visus savo svečius.“, – teigė poilsio namų įkūrėjas.

Jei norite džiaugtis įsimintinomis atostogomis, nepatirti jokių apgyvendinimo rūpesčių ir mėgautis širdžiai miela bei šilta atmosfera, iš anksto užsisakykite kambarį ar apartamentus poilsio namuose „Nidos gaiva“. Rezervacijos sistema labai patogi: internetu https://www.nidos-gaiva.lt/rezervacija-internetu/, telefonu (8-633) 12222 arba el. paštu nidos@gaiva.lt.

https://www.youtube.com/watch?v=zgTb8OV3xIo&t=10s

Užs. 8792