I. Butkevičiūtės nuotr.
Pir­mo­mis va­sa­rio die­no­mis du kar­tus ug­nia­ge­siai sku­bė­jo į Bir­žų mies­to Vė­jo gat­vę — de­gė so­cia­li­nis būs­tas, esan­tis me­di­nia­me dau­gia­bu­ty­je, lai­mė, au­kų iš­veng­ta.
Vasario 1 dieną net du kartus specialiosios tarnybos skubėjo į Vėjo gatvę, Biržuose. Socialiniame būste, kuris yra 19 numeriu pažymėtame name, kilo gaisras. Apsieita be aukų, tačiau nukentėjusi po gaisro moteris liko gatvėje kone vienmarškinė – su tądien vilkėtais rūbais... Ir tie patys buvo apsvilę. Iš degančio buto nelaimėlė spėjo pasiimti tik asmens dokumentus

Ugniagesiai važiavo du kartus

Nukentėjusioji, garbaus amžiaus moteris, ilgus metus gyvenanti jai skirtame socialiniame būste, neslėpė, kad tądien su pažįstamu vartojo alkoholį.

Kilus gaisrui, atvažiavę ugniagesiai išnešė degusius rūbus ir patalynę, o moterį išvedė į lauką. Nelaimėlė nepasimokė ir, beveik po valandos, vėl kvietė gelbėtojus...

Iš Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento įvykių suvestinės matyti, kad antrąkart atvykę tuo pačiu adresu, ugniagesiai rado ant fotelio sukrautus degančius rūbus. Galbūt jie pradėjo svilti nuo užkurtos kietojo kuro krosnelės. Šįkart ugniagesiams buvo daugiau darbo – prirūkusias patalpas jie vėdino teigiamo slėgio ventiliatoriumi.

Gaisro metu sudegė baldai, aprūko (5x4 m) patalpa. Nuardyti maždaug du kvadratiniai metrai sienos pertvaros, viskas sulieta vandeniu. Dūmų detektorius neveikė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/