Po Biržų kraštą – motociklais

Motoklubo nuotr.
Pernai vykęs „Mototuras 100 mylių aplink Biržus“ buvo kupinas įspūdžių ir nustebino organizatorius dalyvių gausa. Ne mažesnio susidomėjimo tikimasi sulaukti ir šį savaitgalį.
Motoklubas „Aquila“ MCC gegužės 14 dieną kviečia visus keliautojus motociklais, mopedais, motoroleriais ar automobiliais susipažinti su Biržų kraštu. Renginys skirtas draugų kompanijoms, šeimoms ir pavieniams keliauninkams.

Penktą kartą organizuojamo mototuro maršruto stotelėse šiemet dalyvių lauks įvairūs susitikimai, judrios užduotys, netikėčiausi skoniai ir kvapai. Stotelės bus Biržų krašto bendruomenėse, ūkiuose ir kituose netikėtuose objektuose, kuriuose dalyviai galės ne tik turiningai praleisti laiką, tačiau ir paragauti vietinių gyventojų paruoštų skanėstų.

Renginys „100 mylių aplink Biržus“ kaip ir kasmet kviečia Biržų, Pasvalio, Kupiškio, Panevėžio, Šiaulių, Vilniaus, Klaipėdos ir kitų miestų bei miestelių gyventojus geriau susipažinti su istorijų apipintomis Biržų krašto vietovėmis. Levandų ūkis, Buities muziejus, Biržų pilis bei kitos maršruto stotelės pakvies dalyvius ne tik susipažinti, bet ir pakvies atlikti smagias užduotis. Aplankę daugiau nei 10 stotelių ir sudalyvavę parengtose pramogose, dalyviai bus apdovanojami mototuro ženkliukais.

„Renginys – didelė šventė organizuojantiems ir svečiams, nes kiekvieną kartą susilieja neribotas kūrybiškumas ir svetingumas. Unikalioje grandinėje bendradarbiauja bendruomenės, verslai ir savivaldybės įstaigos. Labai džiaugiamės keliauninkų skaičiaus didėjimu ir sulaukdami tų pačių dalyvių, kurie sukdami mylias aplink Biržus vis sugrįžta ir atranda ką nors naujo“, – sako Saulius Banelis, motoklubo „Aquila“ MCC prezidentas.