Pinigų viliojimo diagnostika

Pinigų viliojimo diagnostika

Pinigų viliojimo diagnostika

Birutė VAIČIULEVIČIENĖ

Lietuvoje vis labiau įsilinguoja netradicinė sveikatos diagnostika, kuria, kaip skelbiama, visas žmogaus organizmas matomas kaip ant delno. Esą naujos kartos aparatais dirbantys asmenys, paprastai net ne medikai, tiria organizmą, o po to būtinai siūlo įvairių maisto papildų.

Viliojant žmones sveikatos grąžinimo panacėja, uždirbami dideli pinigai. Sistema: stebuklingoji aparatūra, maisto papildai ir iš klientų kišenių byrantys litai — populiarėja ir Šiauliuose.

Ypatingųjų aparatų „galios“

„Aurum sensitive“,“Intera Diacor“, “Valeo“, Metatron 25“ ir kt. Tai vadinamosios netradicinės medicinos “naujos kartos kompiuterinė aparatūra“, kuria dirbama rivačiuose kabinetuose.

Ką gali tie aparatai? Internete skaitome, jog, pavyzdžiui, „Intera Diacor“ aparatu gaunama informacija kiek, kur ir kokiu procentu organizmas yra užterštas šlakais, įvairiais parazitais, bakterijomis. Šiuo aparatu esą įvertinama ne tik tai, kaip veikia kiekvienas vidaus organas, bet atskleidžiami ūmūs bei įsisenėję susirgimai. Įvertinama ne tik širdies, kraujotakos, kvėpavimo takų, endokrininės sistemos, bet ir smegenų veikla. Diagnozuojamos stuburo ligos.

Dar daugiau žadama pristatant „Valeo“ aparatą. Esą juo nustatomas ne tik bakterinis, cheminis, bet ir emocinis organizmo užteršimas. Cituojame: “...po ilgų metų negalavimų paaiškėja, jog tai tėra tik mikro ir makro elementų, fermentų ar amino rūgščių trūkumas. Ir tai pas mus išsprendžiama per keletą dienų“.

„Metatron 25“ aparatu esą fiksuojami ne tik ląstelių, bet ir chromosomosų bei DNR pakitimai. Fantastika? “Aurum sensitive“ aparatas “nustato esamas ir galimas ligas, koreguoja sveikatą, pašalina skausmą, nustato procentinį vaistų veiksmingumą“.

Maisto papildų antplūdis

Neatsiejamai nuo „naujos kartos“ aparatų, kabinetai perša savo maisto papildus. Tai priklauso nuo to, kokios maisto papildų kompanijos atstovai jie yra. Kyla klausimas, ar tai ir nėra viso to biznio esmė?

Kokie tie maisto papildai? Dirbantieji su „Intera Diacor“ aparatu siūlo 50 rūšių Amazonės džiunglių vaistažolių papildus.

„Valeo“ aparatais dirbantieji siūlo rusiškus “superpapildus“. O “Aurum sensitive“ aparatų kabinetuose siūloma kanadiečių sukurtų maisto papildų. Bet čia galima nusipirkti ir kinų bei rusų kurtų maisto papildų.

Maisto papildų kursas kainuoja gerokai daugiau nei organizmo tyrimas minėtais aparatais. O maisto papildų kursas gali būti ne vieno mėnesio trukmės.

Kiek laiko reiktų vartoti papildus, jums vėl pasakytų tuose pačiuose kabinetuose. Todėl vėl reiktų ištirti, ar jau pakako tų papildų dozės, gal reikai pakartoti ar pabandyti kitus? Už tai vėl reiktų mokėti. Vėlaiu gali paaiškėti, jog papildų reikia dar ir dar. Taigi istorija be galo, kol turėsite pinigų arba kol atsikvošėsite.

Ir dar–prie aparatūros jus aptarnaus ne medikas, o kažkoks specialistas. Koks–sunku pasakyti.

Ant galvos ausinės, rankose — elektrodai

Daugiausiai minėtų kabinetų yra įsikūrę Kaune, Vilniuje. Sužinojome, jog aparatais „Aurum sensitive“ Lietuvoje dirbama jau antri metai.

Iš pradžių tokių aparatų buvo 30, o dabar–300. Tai rusų gamybos įrenginys.

Viename Šiaulių miesto kabinete, įsikūrusiame centro užkaboriuose, tokiu aparatu dirbama taip pat sėkmingai. Norint patekti, reikia iš anksto registruotis, o prisiregistravus geriausiu atveju stebuklinguoju aparatu būsite ištyrinėtas po dviejų dienų.

Dirbama taip: žmogui uždedamos ausinės, į rankas įduodami elektrodai. „Pacientui neskauda, jis mato vaizdus, spalvas, girdi kažkokius garsus. Tuo metu skanuojamas organizmo vidus. Matomos net kirmėlės, kur yra didžiausias organizmo užkratas. Procedūra trunka maždaug 10 minučių, o po pusantros valandos specialistas pateikia savo atsakymus apie sveikatos būklę“, — taip apie procedūrą aiškino Šiauliuose veikiančio kabineto administratorė.

Jos teigimu, po to parenkami maisto papildai. Dabar čia prekiaujama kanadietiškais maisto papildais, bet jei pacientas nori, tai čia galima gauti ir kinų ar rusų gamybos papildų. Kuo vyresnis pacientas, tuo esą ilgiau jam reikia naudoti papildus, tik jaunam žmogui gali pakakti vieno mėnesio kurso.

Dėl kainų nesismulkinama

Organizmo ištyrimas „Aurum sensitive“ aparatu kainuoja 150, jaunimui ir pensininkams–120 litų. Tai skelbiama internete. Apie papildų kainas nutylima.

Šiaulių kabineto administratorė sako, jog pas juos maisto papildai mėnesiui kainuoja nuo 200 iki 300 litų. Taigi 150 litų (tyrimo kaina) firmai atneša dar 300 litų. Bet išlieka tikimybė, jog tas pats žmogus gali atnešti ne 300, o 600, 900 ar dar daugiau litų. O jeigu jis bus įtikintas, jog išganinguosius papildus reikia gerti visus metus, minėtiems stebukladariams jis atiduos beveik 4 tūkstančius litų.

Sveikatos diagnozavimas „Valeo“ aparatu kainuoja nuo 90 iki 150 litų, o rusų gamybos papildai kainuoja apie 400 litų (70 kapsulių). Kažkokia biokorekcija, kai “normalizuojamas irzlumas, depresija, perdėtas reagavimas į aplinką“ kainuoja iki 20 litų. O detoksikacinė vonelė kojoms, kai “per pėdų poras šalinami šlakai iš organizmo“, kainuoja 30 litų. Kiti aparatų valdytojai nėra linkę detalizuoti kainų.

Kategoriški : prieš ir už

Kaip į maisto papildų ir stebuklingų diagnostikos aparatų sistemą reaguoja tradicinės medicinos atstovai?

Šiaulių ligoninės medicinos direktorė Vaiva Makštutienė kategoriška: „Aš jokiais netradiciniais sveikatos diagnozavimo būdais nesidomiu, nieko nežinau apie jūsų minimus aparatus. Panašiomis organizmo būklės nustatymo panacėjomis netikiu. Šiaulių ligoninė turi aukšto lygio diagnostinės aparatūros, ją aptarnauja ne nežinia kokie aptarnautojai,o mūsų medikai, ir todėl mes žmonėms galime suteikti kvalifikuotą pagalbą.“

Šiaulių netradicinės medicinos kabineto administratorė lengvai nepasiduoda, bando įtikinėti, jog tuos aparatus jau perka ligoninės. Kokios ligoninės — neįvardija.

„Čia yra legalus dalykas. Tai netradicinė medicina, jei daug kas pradėtų tirti tokiais aparatais, daug gydytojų liktų be darbo, sušlubuotų farmacijos biznis. Yra gydytojų, kurie patys meta savo darbus, perka tokius aparatus, atsidaro privačius kabinetus ir užsidirba duoną“,–teigia administratorė.

Peržiūrėjus minėta veikla užsiimančiųjų interneto svetaines vienoje pastraipoje aptikta, kaip be pinigų galima išsaugoti sveikatą. Bet tai seniai žinomos tiesos. Šeši geri įpročiai, garantuojantys sveikatą, yra tokie: valgykite natūralų, nepervirtą maistą, kasdien mankštinkitės, gerai pailsėkite, gyvenkite su gera ir pozityvia nuotaika, aistras gesinkite tyru vandeniu (8 stiklinės per dieną), pakankamai būkite gryname ore.