Penki pajėgiausi futbolo klubai Europoje

Nors Lietuvoje sporto šaka numeris vienas ir yra krepšinis, tačiau pasaulyje situacija yra kiek kitokia. Ne tik pasaulyje, bet ir Europoje ryškiai dominuoja futbolas, o šios tendencijos nesikeičia jau ištisus dešimtmečius.
Šiame straipsnyje pakalbėsime apie penkis pajėgiausius futbolo klubus Europoje (o turbūt ir pasaulyje). Žinoma, pasakyti kuris klubas geresnis yra gana subjektyvu, todėl jeigu jūsų palaikoma komanda nebus paminėta per daug nepykite, tikime, kad kitame sąraše galėtų būti ir ji.

Vokietijos pasididžiavimas – Miuncheno „Bayern“

Vokiečiai yra tauta, kurie palaiko savo šalies klubus, todėl Miuncheno „Bayern“ galima pavadinti visos tautos pasididžiavimu. Tai vienintelė šios šalies komanda, kuri kasmet realiai pretenduoja triumfuoti UEFA Čempionų lygoje.

Itin sėkmingas bavarams buvo paskutinis dešimtmetis. Nors Čempionų lyga buvo laimėta tik vieną kartą, bet klubas nuolat pasiekdavo bent jau šio etapo pusfinalį. Vietiniame čempionate niekas nesudarė komandai didesnės konkurencijos, todėl čempionais „Bayern“ tampa tiesiog metai iš metų, o be to Miuncheno klubas dažniausiai tampa ir šalies taurės laimėtoja. Šia komanda labai tiki ir fanai, tą įrodo faktas, jog už „Bayern“ pergales nuolat sudaromos
futbolo lažybos.

Pastaruoju metu ryškiausiu klubo veidu drąsiai galima laikyti lenką Robertą Lewandovski. Šis puolėjas kasmet rodo vis geresnį žaidimą ir vienareikšmiškai yra geriausias futbolininkas šiame amžiuje žaidęs Vokietijoje.

Leonelio Messi ir „Barcelona“ pasaka

„Barcelona“ prieš porą dešimtmečių dar nebuvo tokia futbolo galiūnė kaip dabar. Tačiau jau penkiolika metų komandoje žaidžia Leonelis Messi. Mažylis iš Argentinos šešis kartus buvo išrinktas geriausiu metų planetos futbolininku ir tik du metus neatvedė savo komandos bent į vieną tiltulą.

Išsiduodame, kad šiame tekste dar minėsime pagrindinę „Barcos“ varžovę Ispanijoje Madrido „Real“, tačiau turbūt kaip pajėgesnę komandą ir organizaciją šiuo metu reikėtų minėti būtent katalonus. „Real“ turėjo keletą fantastiškų sezonų Čempionų lygoje, bet žvelgiant į vietines pirmenybes „Barca“ tiesiog nustelbia pagrindinius oponentus. O ispanams tai yra svarbiausia.

Be abejo, L. Messi karjera sparčiai artėja prie pabaigos ir komandai bus tiesiog privalomos permainos. Tačiau bent kol kas katalonai išlieka aukštumoje.

Madrido „Real“ perrašė Čempionų lygos istoriją

Taip, Madrido „Real“ Ispanijoje pagal trofėjus paskutiniu metu nusileidžia pagrindiniams oponentams, tačiau pastarąjį dešimtmetį madridistos tiesiogine to žodžio prasme perrašė istoriją Čempionų lygoje.

Dar prieš kelerius metus nebuvo nei vienos komandos kuri būtų apgynusi Čempionės titulą, tačiau „Real“ sugebėjo tą padaryti net tris metus iš eilės 2016, 2017 ir 2018 metais. Prie to, be abejo, labai svariai prisidėjo devynis sezonus komandoje praleidęs Cristiano Ronaldo.

Išvykus portugalui, „Real“ pradėjo komandos atsinaujinimo procesą. Kol kas tai didelių rezultatų neatnešama, tačiau praktiškai neabejojama, kad su laiku jie turėtų ateiti.


Pepo Guardiolos pasaka Mančesteryje

Turbūt geriausias pasaulio futbolo treneris Pepas Guardiola jau ilgą laiką treniruoja „Manchester City“ klubą. Su juo praėjusiais metais strategas Anglijoje laimėjo visus įmanomus titulus – triumfuota „Premier“ lygoje ir nuskinti abu taurių trofėjai.

Visa esmė net ne tituluose, o pačiame žaidime. „City“ aikštėje atrodo tiesiog nepakartojamai ir Angijoje nuolat gerina rekordus įvairiose statistinėse kategorijose.

Šis klubas ilgą laiką buvo kitos to paties miesto ekipos „Manchester United“ šešėlyje, tačiau dabar šis miestas priklauso būtent mėlyniesiems. Matant dabartines tendencijas, klausimas ar artimu metu situacija galėtų pasikeisti.

Ambicingas projektas Paryžiuje

„Paris Saint Germain“ jau ilgą laiką dominuoja Prancūzijos futbolo čempionate. O pagal sudėtį šokiruoja visą Europą. Komanda kol kas nepasiekė jokių skambių pergalių tarptautiniame fronte, bet kai savo sudėtyje turi du iš penkių geriausių pasaulio puolėjų – Neymarą ir Kylianą Mbappe vienareiškišmai gali eiti labai toli.

Vien dėl puolamosios grandies paryžiečiai verti paminėjimo tarp penkių geriausių klubų. Sutikite, ši komanda esant palankioms aplinkybėms gali nugalėti tiesiog bet ką.

ĮSPĖJAME: NEATSAKINGAS LOŠIMAS GALI TAPTI PRIKLAUSOMYBĖS NUO AZARTINIŲ LOŠIMŲ PRIEŽASTIMI.