Pareigūnai – fotosesijoje su keturkojais

„Audrius Vizbaras photography“ nuotr.
Policijos pareigūnai fotografavosi su beglobiais gyvūnais.
Jau kurį laiką VšĮ „Mažas draugas“ įgyvendina projektą „Šuo+profesija“. Jo metu, mažieji keturkojai susipažina bei susidraugauja su naujais veidais, o emocijos yra užfiksuojamos profesionalių fotografų.

VŠĮ „Mažas draugas“ vadovė Anželika Jaškuvienė pasakojo, kad mintis įgyvendinti tokį projektą kilo iš noro parodyti šunis ne tik kaip silpnus ir bejėgius. „Neretai šunys tampa mūsų herojais. Tik jiems yra labai svarbu kontaktas su žmogumi“,− sakė A. Jaškuvienė.

Dalyvauti fotosesijoje nusprendė Biržų policijos komisariato pareigūnai. Tačiau tuo projektas nesibaigs, greitu metu prie iniciatyvos prisijungs ir kitų profesijų atstovai.

„Viename gražiausių Lietuvos miestų Biržuose, šalia Astravo dvaro, tądien aidėjo juokas, šuniukų lojimai ir geros emocijos. Neišgąsdino mūsų nei speigus vėjas, nei lietus. Negalėjome atsigrožėti vieningu kolektyvu, kuris mus stebino ne tik idėjomis ir entuziazmu, bet ir gausiomis dovanomis mūsų augintiniams!“ − sakė A. Jaškuvienė.

Pareigūnai buvo kviesti sudalyvauti tik fotosesijoje, todėl vadovę nustebino kokybiško maisto dovana. „Labai smagu, kad gyvūnėliai buvo apdovanoti ne tik praleistu laiku, bet ir kokybišku maistu“,− džiaugėsi įstaigos vadovė.

Susijusios naujienos