Pareigas pasidalijo, o įtaką?

Ž. Maniko nuotr.
A. Korsakienė į savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas paskirta 12 tarybos narių pritarimu.
Birželio 30 dieną įvykusio savivaldybės tarybos posėdžio metu Biržų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigose išrinkta pedagogė, buvusi vicemerė, Astra Korsakienė. Vieno balso persvara ją palaikančių buvo daugiau nei prieštaraujančių arba susilaikiusių.

Pirmiausia, pradėję svarstyti šios pareigybės aprašą, tarybos nariai pastebėjo, kad jis labiau skirtas būtent Astrai Korsakienei. „Pareigybės parašas buvo derintas su savivaldybės administracijos direktore ir, kiek žinau, su pretendente, dabartine tarybos nare Astra Korsakiene“,- kalbėjo meras Vytas Jareckas.

Situaciją bandžiusi taisyti savivaldybės administracijos direktorė Irutė Varzienė pareiškė, kad aprašas parengtas ne žmogui, bet pareigybei: „Koalicijos sutarimu, neskubėjome skirti pavaduotojo, kad išaiškėtų, kur daugiausia reikia paramos ir realios pagalbos, kurios funkcijos silpniausios. Su pretendente šis aprašas buvo aptartas ir vienos funkcijos ji atsisakė ir aš su meru su tuo sutikome. Todėl korekcija buvo atlikta“,- kalbėjo I.Varzienė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/