Parduotuvėje „Gutis“ savo prekę ras kiekvienas

Biržuose, buvusio miesto knygyno pastato rūsyje įsikūrusioje įvairių prekių parduotuvėje "Gutis" galima rasti visko - nuo buities reikmenų iki batų ar prekių sodui.
“Žmonės čia apsiperka todėl, kad prekės yra kokybiškos, o kainos žemos. Jos nedidelės, nes netaikau beprotiškų antkainių, ką dažnai daro kai kurie prekybos centrai“,- sako Biržuose veikiančios įvairių prekių parduotuvės „Gutis“ savininkas Erikas Kleinis. Jo planuose – dar didesnės patalpos ir dar įvairesnis prekių asortimentas.

Kai pigu - visiems gerai

Parduotuvė „Gutis“ įsikūrusi kadaise veikusio Biržų miesto knygyno pastato rūsyje, greta biržiečiams jau žinomos parduotuvės „Vaisiai, daržovės, riešutai“.
"Gutis“ – tai žodžio „pigutis“ trumpinys. Nes čia - pigu. Kai kurios, tos pačios, prekės prekybos centruose kainuoja žymiai brangiau negu čia, o kokybė juk ta pati“,- paklaustas, ką reiškia parduotuvės pavadinimas, „Biržiečių žodžiui“ atskleidė jos šeimininkas Erikas Kleinis.
Nors „Gutis“ sėkmingai gyvuoja tik antrus metus, parduotuvę jau spėjo pamėgti įvairaus amžiaus pirkėjai.
“Vienos amžiaus grupės neįvardinsiu, kadangi prekių asortimentas platus – nuo sodo reikmenų iki lūpų blizgio ar žaislų vaikams, tai ir pirkėjai – nuo vaikų iki senjorų“,- sako E. Kleinis.

Asortimentas platus ir kokybiškas

Ir iš tiesų, įėjus į parduotuvę, nežinai, kur dairytis – visko tiek daug... Bet apžiūrėjus tai vieną, tai kitą prekę, supranti, kad čia galima rasti įvairiausių ir netikėčiausių „perliukų“... Štai, ant sienos kabo paveikslas, iš kurio žvelgia garsus praeito amžiaus aktorius... Dėmesį atkreipia ir šalia jo esantis retro stiliaus radijas bei stalinė lempa...
Žmonės, mėgstantys išskirtinumą, čia tikrai išsirinks savo prekę. Paveikslai, indai, sodo prekės, virduliai, lėkštės, kokteilinės, kepsninės, puodai, peiliai, kanceliariniai reikmenys, skalbimo milteliai, žaislai, batai ar net drabužiai teminiams vakarėliams... Visų prekių išvardyti neįmanoma, jas tiesiog reikia pamatyti.
Beje, apie batus – nenuostabu, kad moterų dėmesį prikausto lentynoje išrikiuotos kelios poros klasikinių aukštakulnių batų.
“Jie - odiniai, kokybiški, iš Italijos“,- patikina E. Kleinis. Batelių kaina - tik 15 eurų. Parduotuvės savininkas tuoj pat suranda batelių gamintojo prekes internete. Iš tikrųjų – panašūs to paties gamintojo aukštakulniai kainuoja apie 60 eurų, o čia – nė dvidešimties nesiekia.

Prekės - iš visos Europos

Tokių - reikalingų, nebrangių, įdomių, naudingų - prekių „Gutyje“ daug. Kad ir puodų ar peilių rinkiniai arba kepsninė – tokie patys, pasak E. Kleinio, prekybos centruose kainuoja kone dvigubai brangiau.
Iškart kyla klausimas, ar prekės originalios? “Prekės atkeliauja iš visos Europos ir tai tikrai nėra jokie padirbiniai. Tiesiog neužsidedu didžiulių antkainių, kaip tai daro prekybos centrai. Už tą pačią prekę kitur žmonės sumoka keliolika ar net keliasdešimt eurų daugiau“,- sako parduotuvės šeimininkas.
Parduotuvės gale, pasak verslininko, senjorų pamėgta vieta – čia galima rasti visko – nuo lempučių iki pjaustymo lentelių ar prožektorių. Beje, atėjus į parduotuvę, norimas prekes galima ir užsisakyti.
E. Kleinis prasitaria, kad ketina plėsti prekybą – šalia esantį sandėlį įrengti, kaip papildomas patalpas parduotuvei, kad „Gutis“ biržiečiams galėtų pasiūlyti dar daugiau įvairių prekių už, kaip pats sako, „protingą“ kainą.

Užs. 13361

Nuorodos

Parduotuvė „Gutis“ įsikūrusi Biržuose, Vytauto g. 26.
Darbo laikas: antradienį – penktadienį nuo 10 iki 18 val., šeštadienį – 9-14 val.
Nuolat atnaujinamą prekių asortimentą galima rasti ir parduotuvės internetiniame puslapyje "Feisbuke", įrašius pavadinimą „Gutis“, čia dažnai vyksta ir konkursai, kuriuose dalyvaudami pirkėjai gali laimėti dovanų čekį arba tam tikrą prekę.
Su parduotuvės savininku E. Kleiniu galima susisiekti telefono Nr. 8 605 21892.

Parduotuvėje yra ir išskirtinių prekių.