Pakelės žolė kaip džiunglėse – vieni pjauti nespėja, o kiti... nenori?

V. Leščinskienės nuotr.
Važiuojant siauru žvyrkeliu nuo Kupreliškio į Papilį pro Dukurnius, vietomis galima pasijusti tartum džiunglėse – sumedėjusi pakelių augmenija aukštesnė už automobilį. Javapjūtė jau prasidėjo – kaip reiktų tokiame kelyje prasilenkti su kombainu?
Važiuojant iš Kupreliškio į Papilį, būtų sunku nepastebėti pakelėse žaliuojančios aukštos, kai kur ir apie metro aukščio žolės. Seniūnijų atstovai teisinasi resursų trūkumu ir įžvelgia ūkininkų nedraugiškumą. O pastarieji pjauti pakelių neketina, nes bijo vėl likti kalti.

Tankymėje – akmenų ir pagalių

„Papilio seniūnijos ūkininkai nesugeba nusišienauti pakelių, o seniūnija nesugeba jų sutramdyti“,- pasipiktinimą išrėžė į redakciją paskambinęs „Biržiečių žodžio“ skaitytojas, kvietęs ir mus pabandyti pasivažinėti šios seniūnijos keliais. Anonimu išlikti panoręs vyras tikino, kad vienas baisiausių kelių veda iš Kupreliškio į Papilį pro Dukurnius.

„Keliai siauri, o pakelių žolė kai kur tokio aukščio, kaip automobilis. Iš priekio susitiksi automobilį, tai bijok prasilenkti, nes būsi priverstas į žolių tankymes įvažiuoti. O ten „gėrio“, kokio tik nori gali pasigauti – ir akmenų, ir pagalių, ir bala žino ko, gali ir automobilio apačią prakiurdyti“,- dėstė skaitytojas, retoriškai klausdamas, kas, sugedus automobiliui, tokiu atveju jam žalą atlygintų.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/ Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/