Padangų keitimo vajus įsibėgėjo

V. Leščinskienės nuotr.
Kvetkietis Julius Daunys sako, kad jei darbo dienomis pasikeisti padangų atvažiuoja vietos ir aplinkinių kaimų žmonės, tai savaitgaliais atlekia vairuotojai iš Biržų.
Vairuotojai skuba ruošti automobilius žiemos sezonui – eilės prie autoservisų ilgėja, o nenorintys gaišti laiko, skuba pas garažiukų meistrus. Pirmiausia keičiamos padangos, taip pat tepalai, degalų ir oro filtrai...

Norinčių „čia ir dabar“ – daug, bet teks palūkėti

Biržų mieste, Plento gatvėje įsikūrusio autoserviso bendrasavininkas Gendras Karoblis sako, kad padangų keitimo karštinė prasideda – vis daugiau atsiranda prašančių šios paslaugos, o norintiems „čia ir dabar“ pasikeisti padangas, paaiškinama, kad priimti galės tik po geros savaitės.

Verslininkas pastebi, kad jeigu ankstesniais metais klientai domėjosi ne tik kaina, bet ir kokybe, tai dabar atvirkščiai – ieško pigesnių padangų. Matyt, dėl taip yra dėl infliacijos. Viskas brangsta, o algų kelti nesiskubinama. „Aš rekomenduoju rasti aukso vidurį – santykį tarp kainos ir kokybės“,- teigė G. Karoblis. Beje, padangos irgi, kaip visos kitos prekės, pabrango nuo dešimties iki dvidešimties procentų, priklausomai nuo gamintojo.

Kaimų žmonės mieliau renkasi universalias padangas

Klientai meistrų prašo patarti, kokias padangas šiuolaikinėms šiltoms žiemoms reikėtų įsigyti. G. Karoblio nuomone, pasirinkimas priklauso nuo važiavimo atstumo. „Jei daug važinėjama, reiktų ir vasarinių, ir žieminių padangų komplektų, bet tenka pastebėti, kad kaimų žmonės mieliau renkasi universalias“,- kalbėjo G. Karoblis.

Padangų keitimo kaina, pasak jo, priklauso nuo ratlankių dydžio. „Senas padangas priimame, bet tik tuo atveju, jei pas mus perka naujas“,- paaiškino tvarką verslininkas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/