Nuo žoliapjovės skrieję akmenukai pridarė žalos

F. Grunskio nuotr.
Šalikelėse pjaunant žolę seniūnijų darbininkai įskėlė automobilio ir namų stiklus.
Pirmadienio popietę savivaldybės administracijoje vyko Žalos atlyginimo komisijos posėdis, kuriame bandyta išsiaiškinti, kokią žalą gyventojams padarė seniūnijų darbininkai žoliapjovėmis, kurios „pagavo“ akmenukų, skriejusių į langus.

Komisijai buvo pateikta informacija, kad moteriai važiuojant automobiliu nuo žoliapjovės skriejo akmenukas ir pataikęs į priekinį automobilio stiklą, jį įskėlė. Žoliapjove darbavosi seniūnijos darbininkas. „Norėčiau akcentuoti, kad šiuo atveju pilietė labai greitai sureagavo – iškvietė policiją, kreipėsi į seniūniją, taip pat parašė prašymą Žalos atlyginimo komisijai“,- pasakojo komisijos pirmininkė, savivaldybės administracijos direktorė Irutė Varzienė. Ji teigė negalinti atskleisti, kurioje seniūnijoje fiksuotas šis įvykis. Kadangi buvo surinkta visa reikalinga informacija ir seniūnijos darbuotojas patvirtino, komisija nusprendė atlyginti automobiliui padarytą žalą.

Komisijai dėl žalos atlyginimo prašymą pateikė ir kita moteris, gyvenanti socialiniame būste. Biržietė nurodė, kad seniūnijos darbuotojui pjaunant žolę buvo įskeltas socialinio namo plastikinio lango stiklas. Moteris komisijos prašė pakeisti įskeltą stiklą. Komisijos nariai atkreipė dėmesį, kad nukentėjusioji į įvykį sureagavo pavėluotai – apie jį pranešė tik kitą dieną, o seniūnijos darbuotojas nepatvirtino, kad iš žoliapjovės skriejęs akmenukas galėjo išmušti namo lango stiklą. Todėl nuspręsta įvykio aplinkybes dar tikslinti.