Nuo pirmadienio merui pataria Vaida Dževečkaitė-Klepeckienė

Editos Mikelionienės nuotr.
Vaidą su vyru Gabrieliumi ir dukrele Sofija fotografavome 2017 metais, kai jie laimėjo metų ūkio titulą.
Nuo pirmadienio mero Vyto Jarecko patarėja pradėjo dirbti Vaida Dževečkaitė-Klepeckienė. Tad meras turi jau du patarėjus. Išėjus iš darbo patarėjai Janinai Bagdonienei, nuo gegužės 11 dienos patarėju pradėjo dirbti Audrius Rudys. Trumpai pristatome naująją mero patarėją Vaidą Dževečkaitę-Klepeckienę.

Iki šiol buvome Seimo nario Viktoro Rinkevičiaus padėjėja, rajono Tarybos narė „valstiečių“ frakcijoje. Kodėl sutikote dirbti mero patarėja?

Artėja Seimo rinkimai, šio Seimo kadenciją į pabaigą. Tad ir mano, kaip Seimo nario padėjėjos, darbas į pabaigą. Reikėjo ieškoti kažko naujo. Dar prieš karantiną meras siūlė užimti mero patarėjo pareigas. Gaila, jog teko išeiti iš rajono Tarybos, nes patarėjos ir Tarybos nario darbas yra nesuderinamas.

Esate du patarėjai, tad teks dalintis darbus. Už ką būsite atsakinga Jūs?

Būsiu atsakinga už bendravimą su gyventojais, nevyriausybinėmis organizacijomis, reaguosiu į gyventojų skundus, pasiūlymus, prašymus, būsiu atsakinga už mero susitikimus su gyventojais ir pan. Taip pat į mano pareigybės aprašą įeina darbas su užsienio delegacijomis, Savivaldybės delegacijų komandiruotėmis į užsienį ir t. t.

Kokias užsienio kalbas mokate?

Moku anglų kalbą, suprantu rusų kalbą. Deja, rusiškai kalbėti sekasi sunkiai, tačiau nuvykusi į Latviją stengiuosi kalbėti rusiškai, nes rūpi tobulinti rusų kalbą.

Kokius mokslus esate baigusi?

Esu baigusi filosofijos bakalauro studijas Vilniaus universitete, taip pat tame pačiame universitete baigiau tarptautinės komunikacijos studijas.

Svarbiausios darbovietės, kuriose teko dirbti?

Pirmasis darbas buvo VšĮ „Versmės“ leidykloje Vilniuje. Buvau atsakinga už knygų tiekimą knygynams, už bendravimą su spaustuvėmis, koordinavau projektus. Po to, grįžusi į Biržus, dirbau „Žemtiekime“ marketingo vadove – nuo 2013 iki 2016 metų. Po to – Seimo nario padėjėja.

Pristatykite savo šeimą

Vyras Gabrielius – ūkininkas, auginame dukrelę Sofiją, kuriai liepos mėnesį sueis treji.

Kokių turite pomėgių?

Kol nebuvo gimusi Sofija, su vyru mėgome keliauti. Gimus dukrelei, laisvo laiko nelieka. Visas laisvalaikis yra žaidimai su ja ir žaislų tvarkymas po žaidimų.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.