Advokatai yra asmenys, padedantys tiek fiziniams tiek juridiniams asmenims įvairiausiais rūpimais teisiniais klausimais. Skirtingose srityse besispecializuojančių teisininkų dienos darbai gali būti labai įvairūs, vis dėl to, daugelis pagalvoję apie teisininkus vis dar įsivaizduoja tik sudėtingas teisines bylas. Kaip ir kiekvienoje srityje, taip ir šioje, teisininkai gali padėti įvairiausiais klausimais, ir tikrai tai nebūtinai reiškia bylinėjimąsi teismuose. Taigi, 5 skirtingi klausimai bei paslaugos, kurias patyrę teisininkai teikia kasdien.

1. Teisinės konsultacijos

Viena iš paslaugų yra tiesiog teisinės konsultacijos įvairiausiais klausimais. Kartais nesame tikri dėl tam tikros dokumentacijos ar negalime objektyviai įvertinti situacijos, įvykio versle ar gyvenime. Būtent tuomet galima tiesiog pasikonsultuoti ir gauti patarimą, kuris nukreips tinkama linkme. Sričių, aktualių tiek verslo atstovams, tiek kiekvienam asmeniui, yra įvairiausių. Modernios įmonės konsultacijas šiandien teikia tiek susitikimų metu, tiek nuotoliu.

„Litkraft Solicitors“ lietuviai advokatai UK savo interneto svetainėje pateikia itin daug informacijos apie skirtingas paslaugas bei konsultacijas įvairiausiais klausimais, aktualiais juridiniams ir fiziniams asmenims. Nuo nelaimingų įvykių, problemų, su kuriais susiduria nuomininkai, turto pardavimo ar įsigijimo, darbuotojų ir darbdavių teisių – peržiūrėję specialistų interneto svetainę susidarysite kur kas platesnį vaizdą.

2. Pagalba pateikiant įvairiausius ieškinius

Kita paslauga, dėl kurios žmonės dažnai kreipiasi į teisininkus – įvairiausi ieškiniai. Pavyzdžiui, itin aktualūs žalos sveikatai atlyginimo ieškiniai. Dažnai į teisininkus kreipiamasi tuomet, kai kita pusė neigia savo kaltę, nors įtariama, kad patirta žala – kito aplaidumo ar neapdairumo padarinys. Galbūt patyrėte lengvą ar sunkią traumą darbo metu, patekote į eismo įvykį ar susižeidėte atostogų metu? Verta kreiptis į teisininkus ir išsiaiškinti, kokie turėtų būti tolimesni veiksmai ir kaip galite užsitikrinti žalą atspindinčią kompensaciją.

3. Atstovavimas derybose ir interesų gynimas teismuose

Vertėtų paminėti, jog advokatai taip pat atstovauja savo klientų interesams derybose bei įvairiose teisinėse procedūrose, įskaitant teismo posėdžius ir tarpininkavimą. Jų žinios bei patirtis padeda surenkant visą reikiamą informaciją, tinkamai pateikiant argumentus. Advokatai yra įgudę derybininkai ir gali dalyvauti taikos sutarčių derybose, taip išsprendžiant ginčus už teismo ribų ir sutaupant savo klientų brangų laiką bei pinigus. Na, o jeigu tenka keliauti į teismą, stiprus užnugaris leidžia išvengti daug papildomo streso – sprendžiant tiek verslo, tiek asmeninius klausimus.

4. Įvairiausi asmeniniai klausimai

Gerai pagalvojus, daugelis sprendimų bei žingsnių kasdienybėje yra paremti teise. Nuomojate būstą? Gali tekti susidurti su nesąžiningos nuomos sąlygomis ar neatsakingais nuomininkais. Planuojate atostogas kitoje šalyje ir jau turite lėktuvų bilietus? Tuomet turite žinoti savo teises, jei skrydis būtų atšauktas ir oro uoste tektų praleisti dieną. Nuo kasdienių situacijų sprendimo iki testamentų bei patikos fondų sudarymo – teisinės paslaugos asmenims yra itin plačios.

5. Verslo įkūrimas, vystymas, plėtra ar pardavimas

Turite įmonę? Tuomet verslo advokatai turėtų būti komandos dalis. Jie padės pasirūpinti tinkama dokumentacija, geriau suvokti darbdavio ir darbuotojų atsakomybes, tinkamai apsaugoti intelektinę nuosavybę, suprasti mokestinę sistemą, geriau valdyti finansus, sąžiningai konkuruoti ir, priešingai, nepakliūti į nesąžiningos konkurencijos pinkles. Norite įsigyti ar parduoti verslą? Specialistai padės užtikrinti sklandžius procesus.

Šiais laikais advokatų kontoros gali pasiūlyti platų, profesionalų ir, priešingai nei gali pasirodyti, daugeliui prieinamą teisinių paslaugų asortimentą. Nesvarbu ar ieškote patarimo asmeniniais ar teisiniais verslo klausimais, patyrę specialistai gali sutaupyti laiko, o kartais net padėti išvengti klaidų, kurios kainuos tiek nemažai laiko, tiek finansų. Labai svarbu – ieškoti patikimų ekspertų, kurie specializuotųsi jums aktualioje teisės srityje.

Užs.12708