Nintendo Switch: ką naudinga žinoti apie skirtingų Switch serijų konsoles?

Nintendo Switch, vienareikšmiškai, turėtų būti laikoma viena iš populiariausių ir plačiausiai naudojamų žaidimų konsolių, rinkoje. Tiesa, nuo kitų rinkos žaidėjų, Nintendo Switch tikrai skiriasi. Tai mažesnė, pigesnė ir savo veikimu visai kitokia žaidimų konsolė, nei visiems puikiai pažįstamos Xbox ar Playstation konsolės. Switch konsolė rinkoje pasirodė dar 2017 metais, tačiau, iki šių dienų tikrai išlaikė savo populiarumą. Ši žaidimų konsolė yra ypatinga tuo, kad yra hibridinė. Tai reiškia, kad šią konsolę galima naudoti tiek prijungtą prie televizoriaus ar kito ekrano, tiek naudoti rankomis. Išsireiškiant kitais žodžiais, Nintendo Switch sujungia du skirtingus pasaulius ir suteikia geriausias jų savybes: leidžia mėgiamais žaidimais mėgautis ne tik namuose, prie televizoriaus, bet ir išvykus iš namų. Tai labiausiai parduodama Nintendo gamintojo konsolė, o ir skirtingų serijų pasirinkimas užtikrina, kad kiekvienas gali pasirinkti sau tinkamiausią Nintendo Switch modelį. Jei svarstote apie vienos iš Nintendo Switch žaidimų konsolės įsigijimą, prieš pasirinkdami turėtumėte žinoti kelis dalykus. Apie juos plačiau ir kalbėsime šiame straipsnyje. 

Klasikinė Nintendo Switch - puikus pasirinkimas tiems, kurie žaidimus žaidžia su TV

Jei kompiuterinius žaidimus planuojate daugiausiai žaisti naudodamiesi televizoriaus ekranu, klasikinė, standartinė Nintendo Switch žaidimų konsolė taps geriausiu jūsų pasirinkimu. Taip yra todėl, kad ši konsolė suteikia geriausią vaizdo kokybę būtent prijungta prie išorinio ekrano. Ši konsolė turi didesnį ir kokybiškesnį ekraną nei Lite modelis, o tai vieniems gali būti trūkumas, o kitiems - didelis privalumas. Nereikėtų sunerimti, kadangi, visi Nintendo Switch žaidimai yra suderinami ir juos galima žaisti su visomis Switch konsolėmis, nepaisant serijos, modelio. Taip pat, visi jie yra prieinami naudojantis tiek rankiniu, tiek prie ekrano prijungiamu būdu. Standartinė Nintendo Switch žaidimų konsolė yra aprūpinta dviem Joy-Con valdymo pulteliais, kurie gali būti nuimami nuo konsolės šonų. Na, o žvelgiant kainos prasme, standartinė Switch žaidimų konsolė turėtų būti laikoma aukso viduriuku. Ji nėra nei pati brangiausia, nei pati pigiausia Switch konsolė. 

Nintendo Switch Lite - planuojantiems žaidimus žaisti rankiniu būdu 

Jei prioritetas yra žaidimai už namų ribų, kelionėse ir išvykose, Nintendo Switch Lite žaidimų konsolė - geriausias pasirinkimas. Taip pat, ši konsolė puikiai tiks ir tiems, kurie nori labiausiai nešiojamo ir gražiausio Switch modelio. Tai žaidimų konsolė, kuri negali būti prijungiama prie televizoriaus ar kito ekrano. Tačiau, žaidimams rankiniu būdu ji puikiai tinka ir patenkina visus lūkesčius. Ji pasižymi patogiu dizainu, kuris yra kompaktiškas ir net stilingesnis už kitus Switch modelius. Negana to, būtina paminėti ir tai, kad Nintendo Switch Lite yra ir pigiausia žaidimų konsolė, Switch serijoje. Iš kitų serijoje randamų modelių, Switch Lite išsiskiria ir ryškiomis spalvomis. Ši konsolė gali būti mėlyna, geltona, koralų arba turkio spalvos. Na, o skirtingai nei standartinė Switch, Switch Lite net gali tilpti į didesnes kišenes. Puikiu ir tiksliu veikimu pasižymi Switch Lite konsolės valdikliai, kurie leidžia efektyviai žaisti įvairiausius žaidimus. Taip pat, prie šios konsolės galima prijungti ir belaidžius valdymo pultelius, kurie leidžia mėgautis žaidimais, konsolę pastačius ant stalo ar kito paviršiaus. Dėl mažos kainos ir patogaus dydžio, ši Switch konsolė gali tapti puikiu pasirinkimu vaikams ir jauniems žaidėjams arba tiems, kurie nori efektyviai veikiančios žaidimų konsolės, bet neturi tam didelio biudžeto. 

Nintendo Switch OLED - ieškantiems geriausią ekraną turinčios Nintendo konsolės 

Nintendo Switch OLED žaidimų konsolė, kaip ir galima nuspėti iš pavadinimo, nuo kitų Switch konsolių skiriasi savo ekranu. Jis didesnis, pažangesnis ir kokybiškesnis, nei Switch ar Switch Lite LCD ekranai. Kaip žinia, OLED ekranai geriau perduoda gilias juodas spalvos, o ir kitos spalvos, matomos ekrane, yra ryškesnės. Tai reiškia, kad žaidžiant žaidimus su Switch OLED konsole, kai kurie žaidimai atrodys kur kas geriau ar net natūraliau. Negana to, kad turi puikų ekraną, Switch OLED žaidimų konsolės pasižymi ir pagerintais garsiakalbiais, patobulintu stovu, kuris suteikia skirtingus ir įvairius žiūrėjimo kampus. Tačiau, būtina pabrėžti, kad nors ir naudoja naują OLED ekraną, ekrano raiška išlieka ta pati - 720p žaidžiant rankiniu būdu ir 1080p konsolę prijungus prie televizoriaus. Na, o kadangi, turi tokį patį procesorių kaip ir kiti Switch modeliai, jis savo veikimu ir našumu niekuo nesiskiria. 

Tinkamos Nintendo Switch žaidimų konsolės pasirinkimas visiškai priklausys nuo jūsų turimų poreikių bei norų. Na, o Varle.lt svetainėje galite rasti platų jų pasirinkimą. Apsilankykite: https://www.varle.lt/nintendo-switch/, išsirinkite sau tinkamą ir mėgaukitės puikiomis žaidimų patirtimis. Naudinga pabrėžti ir tai, kad Varlėje rasite itin draugiškas kainas bei akcijas!

Užs.10763