Nenustebkite, jeigu galimybių paso pareikalaus ir degalinėje

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Degalinėje "Viada" vis dar yra prašoma GP.
„Biržiečių žodžio“ redakcijai paskambinusi moteris piktinosi galimybių paso tikrinimo sistema degalinėse. Ji pasakojo, kad pylėsi į automobilį kuro Biržuose esančioje „Viada“ degalinėje ir teko laukti kone pusę valandos, kol kita klientė aiškinosi, ar degalinės patalpose klientai privalo pateikti galimybių pasą.

Nepatogumai ir galimybės

„Aš suprantu, kad pirmiausia žmonės turi būti sąmoningi ir žinoti, kad dalis įstaigų jų neįsileis be galmybių paso. Tačiau esu ne kartą atkreipusi dėmesį, kad kai kuriose degalinėse niekas nedraudžia gamintis kavos, išsirinkti prekes ar net nueiti į tualetą, tačiau priėjus prie kasos, reikalauja pateikti galimybių pasą. Kodėl taip yra? Viena vertus, jei žmogus jau kurį laiką buvo degalinės viduje, tai niekam nepakenks sumokėdamas už prekes. Galbūt dokumentas turi būti tikrinamas prie įėjimo?“- svarstė biržietė.

„Viada“ degalinių tinklo marketingo vadovė Simona Petrovienė teigė, kad susidurdami su iššūkiu operatyviai aptarnauti klientus bei užtikrinti minimalų 30 kv. metrų plotą vienam žmogui, teigiamai vertina galimybę dalyje tinklo degalinių taikyti mišrų atsiskaitymo būdą, tai yra degalinės viduje aptarnauti klientus, turinčius galimybių pasą, o jo neturinčius – per langelį.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/