Nemunėlio Radviliškyje – daiktų lobynas

Asm. arch. nuotr.
Klientas apsilankęs parduotuvėje galės apžiūrėti ne tik indus, bet ir baldus, buitinę techniką.
Jau kelerius metus Nemunėlio Radviliškyje veikia naudotų daiktų išparduotuvė. „Nenoriu kalbėti apie save, juk svarbiausia – veikla“,− sakė moteris. Ji šiai veiklai atiduoda visą save, nes, kaip pati sako, kai darbas tampa hobiu, šypsena retai palieka veidą.

Atvykus į išparduotuvę, greitai išeiti neįmanoma – šimtai daiktų tarsi kviečia paliesti, apžiūrėti iš arčiau, o kiti šaukte šaukia − nupirk mane.

Parduotuvėje laukiami visi, kurie nori paįvairinti savo namų buitį. Čia galima įsigyti ne tik įprastų indų ar baldų, bet ir prabangių toršerų, krištolinių taurių, kitų įdomių daiktų.

Kainos už daiktus – labai įvairios ir „įkandamos“ kiekvieno pirkėjo kišenei. „Žinoma, nereikėtų nustebti, kad prabangesnis ar gražesnis daiktas turi savo kainą“,− sakė Nemunėlio Radviliškio gyventoja, parduotuvės savininkė.

Išparduotuvėje įdomybių gali atrasti ir kolekcionieriai. Čia yra žalvarinių, varinių, mėlyno stiklo indų. Įvairiems skoniams pritaikytoje parduotuvėje žmonės gali įsigyti indų, buitinės technikos, žaislų, vaikiškų prekių, paveikslų, toršerų, baldų, interjero detalių.

Buvusioje universalinėje parduotuvėje, Nemunėlio Radviliškyje, Tilto gatvėje, įsikūrusi parduotuvė dirba tris dienas per savaitę: ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais nuo 10 iki 14 valandos. Prieš atvykstant savininkė prašo pasiskambinti parduotuvės telefono numeriu 8 637 08378. Verta užsukti į parduotuvėlę, kurioje malonu ne tik akis paganyti, bet ir patikusį daiktą nusipirkti.

Užs. 8045