Neap­gal­vo­ti sprendimai tuš­ti­na biu­dže­tą

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Penktadienį buvo tvarkomas įvažiavimas link prekybos centro rampos.
Rašėme apie aklinai užtvertą automobilių stovėjimo aikštelę Biržuose, Vilniaus gatvėje, prie prekybos centro „Širvėna“. Laikas ėjo, bet problemos niekas neišsprendė.

Tada savivaldybės atstovai tikino, kad tokį projektą parengė projektuotojas, o darbai yra atlikti gerai, pagal reikalavimus. Susisiekus su prekybos centro pastato savininkais tapo aišku, kad jie apie tokį savivaldybės sprendimą nieko nežinojo, nors aikštelė ir priklauso prekybininkams. Buvo suprojektuotas ir naujas įvažiavimas prie prekybos centro išsikrovimo rampos, tačiau taip pat pastebėta trūkumų.

Akyli gyventojai pastebėjo, kad šiomis dienomis minėtoje vietoje pluša darbininkai. Biržų rajono savivaldybės administracijos Statybos ir infrastruktūros skyriaus vedėjas Giedrius Neviera sakė, kad visos pastebėtos neatitiktys bus ištaisyti. Kai kurie darbai gali tęstis ir garantiniu laikotarpiu.

„Numatytas šaligatvio pažeminimas ties ta vietą, kur su prekėmis reikia privažiuoti sunkiasvorėms mašinoms. Pastebėta, kad 5 centimetrų paaukštėjimas per didelis, sunkiasvoriai gadina bortus ir dangą“,− sakė G. Neviera. Šie papildomi darbai savivaldybei atsieis apie 3,1 tūkst. eurų.

Tad aikštelės likimas kol kas neaiškus. Ar savivaldybė paliks ją užtvertą, ar bandys ištaisyti klaidą, neaišku. „Problemą dėl įvažiavimo į atkirstą automobilių stovėjimo aikštelės dalį turėtų spręsti sklypo savininkas“,− sakė G. Neviera.