Ne­rims­ta aist­ros dėl TIC per­tvar­kos

B. Petkevičiūtės nuotr.
Ketvirtadienį vykusiame savivaldybės tarybos posėdyje virė aistros dėl planuojamos TIC reorganizacijos.
Spalio 28 d. savivaldybės tarybos posėdyje vėl užvirė tarybos narių diskusijos dėl planuojamos Biržų turizmo informavimo centro (TIC) pertvarkos. Vieni tarybos nariai priekaištavo kitiems, ragindami pirmiau išsiaiškinti, o tik tada skelbti informaciją.

Priminė istoriją

Tarybos narys Tomas Četvergas kreipėsi į vicemerę Audronę Garšvaitę klausdamas, kodėl į neseniai vykusį savivaldybės kolegijos tarybos posėdį, kuriame buvo svarstomas klausimas dėl Biržų TIC reorganizacijos, nebuvo pakviesta įstaigos vadovė Raminta Indriulėnienė. Užsiminęs apie viešumoje sklandančius gandus apie tai, jog reorganizacijos vienas iš tikslų tikėtina pakeisti dabartinę centro vadovę, T. Četvergas prisiminė, kad panašus atvejis rajone jau yra nutikęs anksčiau.

“Galima prisiminti senesnius įvykius, kai buvo steigiamas sporto centras. Tada irgi sklido gandai apie numatytą vadovą, kurie paskui pasitvirtino. Gal tai tik buvo sutapimas, gal šiuo atveju taip neatsitiktų“,- svarstė politikas. A. Garšvaitė teigė, kad TIC vadovė į kolegijos posėdį nebuvo pakviesta, nes reorganizacijos klausimas buvo tik svarstomas – ar išvis rengti sprendimą dėl TIC pertvarkos. Ji pabrėžė, kad kituose posėdžiuose, kuriuose šis klausimas bus svarstomas, bus pakviesti visi suinteresuoti asmenys.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/