Nausėdiškiai nusivylę: „Viskas tik miestui, o mes pamiršti...“

B. Petkevičiūtės nuotr.
Nausėdžių kaimui atstovaujanti seniūnaitė Laima Landauskienė (dečinėje) nusivylusi, kad kaimui skiriama per mažai dėmesio, o Geidžiūnų kaimo bendruomenės pirmininkė Ieva Janišauskienė (kairėje) sakė žolę kaime šienaujanti pati.
Nausėdžių kaimo bendruomenė jaučiasi nuskriausta. Taip susitikimo su meru metu pareiškė seniūnaitė Laima Landauskienė – keliai dulka, ūkininkai nesitvarko, padėjėjų, galinčių nušienauti vejas, irgi nėra. “Viskas tik miestui, o mes visai pamiršti“,- kaimo bendruomenių susitikime su meru kalbėjo seniūnaitė Laima Landauskienė.

Nėra pjaunančių žolę

Trečiadienį savivaldybės administracijoje vykusiame Širvėnos seniūnijos kaimo bendruomenių atstovų susitikime su meru Kęstučiu Knizikevičiumi, bendruomenės nuoskaudas išsakė NausėdžIAMS atstovaujanti seniūnaitė Laima Landauskienė. Pasiklausiusi, kaip gyvena ir kaip tvarkosi arčiau Biržų miesto esančios bendruomenės, seniūnaitė neslėpė nusivylimo.

“Mūsų kraštas pamirštas, viskas tik miestui, džiaugiatės tiktai, o mes užmiršti. Neturime nei jokių padėjėjų, nei nieko ir šienauti reikia, visa kita...“,- kalbėjo ji.

Į šį pasisakymą reagavo Širvėnos seniūnas Saulius Eigirdas. “Kaip sakoma, Laimo liga žmonės serga tik mieste, kaime neserga. Šiandien kaip tik apie tai straipsnį skaičiau, paskaitykite“,- turėdamas galvoje nenušienautas žoles, juokaudamas replikavo seniūnas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/