Nauja Socialinių paslaugų centro direktorė: laukia sunkus, tačiau įdomus darbas

Asmen. album. nuotr.
Konkursą į Socialinių paslaugų centro vadovo pareigas laimėjo Globos centro atestuotas asmuo – Jolanta Jasinskytė.
Penktadienį įvyko konkursas į Biržų socialinių paslaugų centro (SPC) vadovo pareigas. Jame dalyvavo dvi kandidatės. Naująja centro direktore buvo išrinkta Jolanta Jasinskytė, SPC padalinio Globos centro atestuotas asmuo. Pagal nustatytą tvarką, naujoji vadovė pradės eiti direktorės pareigas, kai iš Specialiųjų tyrimų tarnybos bus gauta pažyma, patvirtinanti konkursą laimėjusios specialistės nepriekaištingą reputaciją.

Papasakokite apie save: kur gimėte, ką studijavote, dirbote? Kiek laiko dirbate socialinėje srityje? Kodėl pasirinkote būtent šią sritį?

Gimiau, užaugau ir gyvenu Biržų rajone.

Šiaulių universitete baigiau Filosofijos ir visuomenės mokslų studijas, vėliau ten pat tęsiau magistro studijas ir baigiau švietimo kokybės vadybos studijų programą, įgijau edukologijos magistro laipsnį. Dar besimokydama pradėjau dirbti lopšelyje – darželyje „Ąžuoliukas“ ikimokyklinio ugdymo auklėtoja, čia dirbau 7 metus.

2014 metais pradėjau dirbti Medeikių vaikų globos namuose ir Pagalbos centre. 2015 metais baigiau mokymus Vilniuje, įgijau teisę ir buvau atestuota darbui su globėjais (rūpintojais) ir pradėjau dirbti Biržų rajono socialinių paslaugų centre.

Darbas socialinėje srityje sunkus, reikalaujantis ne tik profesinių, bet ir tam tikrų asmeninių savybių, todėl jis man ir patinka.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/

Asmen. album. nuotr.
Konkursą į Socialinių paslaugų centro vadovo pareigas laimėjo Globos centro atestuotas asmuo – Jolanta Jasinskytė.