Nauja paslauga Biržuose – prekių pristatymas į namus

Biržuose ėmė veikti nauja paslauga – „Biržai veža“, kurią užsisakius, maistą ar kitas prekes biržiečiams pristatys į namus.
Biržietis Irmantas Tuomas, beveik dešimtmetį praleidęs svečioje šalyje, sugrįžęs į tėviškę visam, sugalvojo sukurti savo verslą ir kraštiečiams pasiūlyti paslaugą, kurios Biržuose dar nebuvo, bet tikrai trūko – maisto prekių ir ne tik pristatymą į namus.

Reikalinga paslauga

Irmantas savo idėją pristatyti biržiečiams maistą į namus, įgyvendino šių metų sausio pradžioje. Sukūrė internetinę svetainę www.birzaiveza.lt, kurioje apsilankius, galima užsisakyti pristatymo į namus paslaugą. Irmantas bendradarbiauja su kitais vietiniais verslais, tad apsilankius šioje internetinėje svetainėje, galima iš tam tikros Biržų maitinimo paslaugas teikiančios įmonės meniu pasirinkti bet kurią norimą prekę ir užsisakyti, kad ji būtų pristatyta į namus. Šią paslaugą biržiečiams jau pusmetį teikiantis Irmantas sakė, kad poreikis yra.

“Biržuose tokios paslaugos trūko, nes ji tikrai manau, reikalinga. Mano klientai – įvairaus amžiaus, nuo jaunimo iki senjorų. O užsakymai dažniausiai būna greitas maistas. Bet manau, kad ši paslauga yra ypač reikalinga pagyvenusiems žmonėms, kurie, pavyzdžiui, nori užsisakyti maisto pietums ar vakarienei, bet neturi kaip jo iš maitinimo įstaigos atsiimti. Tokiu atveju, pagelbsčiu aš. Tereikia užeiti į internetinį puslapį www.birzaiveza.lt arba paskambinti nurodytu numeriu, aš visada pasiruošęs pagelbėti“,- „Biržiečių žodžiui“ sakė verslininkas.

Naujiena – prekės iš „Rimi“

Irmantas pasidžiaugė ir dar viena naujiena – nuo šios savaitės biržiečiai maisto produktus ar kitas prekes gali į namus užsisakyti ir iš Biržuose veikiančio prekybos centro „Rimi“. Apsilankius internetinėje svetainėje www.rimi.lt, reikia pasirinkti norimas prekes, kurias pageidautinu laiku į namus pristatys Irmantas. 

“Labai džiaugiuosi, kad pradėjome bendradarbiauti su šiuo prekybos centru ir tikiu, kad biržiečiams ši paslauga taip pat bus reikalinga ir taps paklausi“,- kalbėjo Irmantas. Jis pasidžiaugė ir vietos verslininkų geranoriškumu.

“Mane net nustebino toks Biržų verslininkų draugiškumas, visi padeda, pakonsultuoja jei ko reikia, pataria, labai jaučiasi toks bendruomeniškumas, noriu jiems už tai padėkoti“,- sakė verslininkas.

Kaip veikia?

Paprastai tariant, paslauga veikia taip – jei žmogus nori užsisakyti maisto į namus pavyzdžiui iš Biržuose veikiančios picerijos, kebabinės, kavinės ar kitų maitinimo įstaigų, kurios pristatymo į namus paslaugos neteikia arba bet kurių prekių iš prekybos centro „Rimi“, jis gali kreiptis į įmonę „Biržai veža“ tel. 8 692 96911 arba paslaugą užsisakyti apsilankius internetinėje svetainėje www.birzaiveza.lt. Pristatymas Biržų mieste kainuoja 3 Eur, už miesto ribų taikomas 0,95 Euro ct tarifas už kilometrą, prekės pristatomos visame Biržų rajone. Užsisakius paslaugą telefonu, atsiskaityti galima tik grynais, pristatymo metu, o užsisakius paslaugą internetu, atsiskaitymas tik banko kortele, apmokant užsakymo metu. Paslauga teikiama kasdien nuo 10 iki 22 val. Prekes išvežioja pats Irmantas, o paklaustas, kada pats ilsisi, vyras šyptelėjo:

“Kol kas susitvarkau, aš toks žmogus – negaliu be darbo, man visada reikia kažką daryti, veikti. Žinoma, ateina laikas, kada jau turiu „persikrauti“, tada jau nieko nedarau, tiesiog ilsiuosi. Bet dabar energijos ir užsidegimo turiu pakankamai, svarbiausia – patenkinti klientai, o paskui matysiu“,- sakė verslininkas ir pridūrė, kad atsiradus poreikiui, ieškos pagalbininkų.

Užs. 12343