Mototuras aplink Biržus – įspūdžiai ir gera nuotaika

Mototuro nuotr.
Bir­žų mo­tok­lu­bo „Aqui­la“ MCC or­ga­ni­zuo­ta­me ren­gi­ny­je „100 my­lių ap­link Bir­žus“ da­ly­va­vo dau­giau nei 120 žmo­nių iš Bir­žų ir įvai­rių Lie­tu­vos mies­tų.
Šeštadienį, jau penktą kartą Biržų motoklubas „Aquila“ MCC sukvietė visus keliautojus motociklais, mopedais, motoroleriais ar automobiliais susipažinti su Biržų kraštu ir prisijungti prie mototuro „100 mylių aplink Biržus“. Renginyje dalyvavo daugiau nei 120 dalyvių iš Biržų ir įvairių Lietuvos miestų: Panevėžio, Kėdainių, Radviliškio, Kauno, Šiaulių ir net Marijampolės. Nors oras per daug šiluma nelepino, dalyvius šildė svetingos bendruomenės ir smagios užduotys, paruoštos kiekvienoje maršruto stotelėje.

Svetingos bendruomenės

Pasak vienos iš renginio koordinatorių Vilmos Indrikonienės, labiausiai dalyvius džiugino maršruto stotelėse patirti įspūdžiai. “Šiemet dalyviai turėjo aplankyti 12 vietų. Kaip ir kasmet, maloniai nustebino bendruomenės, kurios visada dalyviams paruošia kažką naujo ir visus sutinka labai svetingai“,- „Biržiečių žodžiui" sakė V. Indrikonienė. Mototuro dalyviai aplankė Kratiškių, Šukionių, Ramongalių, Šiekštininkų, Pačeriaukštės, Kirkilų ir prie renginio naujai prisijungusių Rinkuškių bendruomenes. Maršruto taškais buvo ir Levandų ūkis, kavinukė „Kų tuje?“, Sodeliškių buities muziejus ir kiti objektai. Dalyviai važiavo automobiliais, motociklais, keturračiais motociklais. Pasak V. Indrikonienės, renginyje pasitaikė visokių nuotykių. Rinkuškių bendruomenės nariai buvo paruošę neįprastas, bet labai smagias rungtis – ligoninės lovų slalomo varžybas, rungtį vandenyje, kurios metu buvo nuskandinta viena valtis. Visus pralinksmino dalyvių ateitį pasišovusi išpranašauti čigonė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/