Moteris įstrigo atliekų konteineryje

Ž. Katkūnaitės nuotr.
Į konteinerį sugebėjusią įlįsti moterį vaduoti teko ugniagesiams.
Norėdama užsidirbti iš depozito ženklu pažymėtų plastikinių butelių, biržietė įstrigo atliekų konteineryje. Ją gelbėti suvažiavo specialiosios tarnybos.

Rinkuškiuose esančio plastiko atliekų konteinerio skylėje įstrigusi moteris vietiniams žinoma – ji mėgsta pavartoti svaigiuosius gėrimus. Šią savaitę, eidama su draugu pro atliekų konteinerius, porelė pastebėjo, kad viename iš jų primesta depozito ženklu pažymėtų butelių. Todėl nusprendė – moteris įlįs pro vos dviejų sprindžių skylę ir butelius ištrauks.

Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiasis inspektorius Nerijus Gudas pasakojo, kad atvykę gelbėtojai atsargiai apvertė konteinerį, atidarė apačią ir išvadavo moterį. „Liekna moteris, pamačiusi, kad viename iš rūšiuojamų konteinerių, kur metamos plastmasės atliekos, yra daug tuščių „pūslių“, nusprendė jas pasiimti“,- kalbėjo pareigūnas.

Moteris padavė vyrui pro skylę butelius, o kai norėjo išlįsti, galva ir rankos tilpo, o ties klubais – įstrigo. Pro skylę nebetilpusi moteris liko konteinerio viduje. Vyras išsigando, negalėjęs draugės ištraukti, todėl iškvietė gelbėtojus. „Ugniagesiai apvertė atsargiai konteinerį ir konteinerio dugnas atsidaro. Pro atidarytą dugną išlindo moteris“, – informavo N. Gudas. Aplinkiniai matė tamsoje su prožektoriais pareigūnų vartomus konteinerius, bet tikrai nemanė, kad ieškoma žmogaus.

Liūdniausia šioje istorijoje, kad tos „pūslės“ buvo senos ir nebetinkamos priduoti, nes nebuvo atitinkamo ženklinimo. Liudininkai pasakojo, kad porelė pasidarbavo iš peties – iš konteinerių iškrovė maždaug 200 tuščios taros butelių.