Mokyklos pasitinka rugsėjį – atsinaujinusios ir su viltimi

B. Petkevičiūtės nuotr.
Pasak Biržų Kaštonų pagr. mokyklos direktoriaus V. Stanulevičiaus, nauji mokslo metai ir džiugina, ir neramina.
Rugsėjis jau čia pat, tad rajono ugdymo įstaigos ruošiasi naujiems mokslo metams: vieni atnaujina klases, kiti – aikštynus, rengia tvarkaraščius... Apie tai, kokiomis nuotaikomis pasitinka rugsėjį, kalbėjome su Biržų „Kaštonų“ pagrindinės mokyklos direktoriumi Vytautu Stanulevičiumi. Panašiomis nuotaikomis naujus mokslo metus pasitinka ir kitos ugdymo įstaigos.

Įrengta nauja klasė

Vyriausybės spendimu, mokiniai, ilgą laiką mokęsi namuose, vėl sugrįš į mokyklinius suolus. Tokią tvarką ugdymo įstaigų vadovai priima su džiaugsmu ir taip pat su nerimu.

„Kaštonų“ mokykla moksleivius pasitiks atsinaujinusi ir su naujais užmojais. Mokykloje baigiamas įrengti naujas kabinetas, kuriame anksčiau vykdavo anglų kalbos pamokos, o dabar veiks speciali – lavinamoji klasė, skirta neįgaliems vaikams. Šiemet šioje klasėje mokysis trys mokiniai, į patalpas galima patekti per atskirą įėjimą.

“Šie mokiniai dabar bus mūsų mokyklos dalis. Stengsimės, kad jie jaustųsi gerai ir tikimės, kad laikui bėgant jie galės prisijungti prie kitų mokinių. O kol kas, kad jie neišsigąstų, skirsime vaikams atskiras patalpas, kad apsiprastų prie naujos aplinkos, prie triukšmo, mokyklinės kasdienybės. Kalbėsimės, aiškinsimės, jei iškils problemų, sieksime, kad abi pusės būtų patenkintos“,- kalbėjo mokyklos direktorius V. Stanulevičius. Vaikus mokys specialioji pedagogė ir mokytoja padėjėja.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/