V. Leščinskienės nuotr.
Rajono politikai Liutauras Variakojis ir Irutė Varzienė piktinosi, kodėl „Litesko“ pateikė painią informaciją apie šilumos ūkio modernizavimo viziją, o įmonės atstovai atkirto, kad „viskas čia aišku“.
Antradienį kolegijos posėdyje nagrinėjant šilumos ūkio modernizavimo klausimą tarybos nariai nešykštėjo kritikos „Litesko“ atstovams už neaiškiai pateiktą informacinę medžiagą, dėl to vienbalsiai nuspręsta klausimo svarstymą atidėti į šalį.

Nematė tikslo diskutuoti

„Jūs specialiai taip skurdžiai davėte medžiagos, kad nebūtų iš ko padiskutuoti? Nei nuo kurio mėnesio, nei koks kuras, vienur megavatai, kitur kilometrai, o dar kažkur – kubiniai metrai. Net skaidrėje nesugebėjote skritulinėje diagramoje šimto procentų padaryti. Bado akis, o diskutuoti nėra apie ką. Šnekate gražiai ir „bele ką“, o tiesos nepasakote“,- posėdyje rėžė „Biržų atgimimo“ narys Liutauras Variakojis.

Jam pritarė ir konservatorių frakcijos pirmininkė Irutė Varzienė: „Labai prašyčiau, ar negalite pateikti informacijos paprasta kalba, mes juk ne „šilumininkai“. Tačiau „Litesko“ filialo „Biržų šiluma“ direktorė Lina Valotkienė atsakė, kad „čia viskas aišku“.

„Tai jums aišku, o mes juk nesame kompetentingi specialistai. Šiandien – na, sakykit, kaip norit, bet aš niekaip negaliu priimti sprendimo“,- kalbėjo I. Varzienė.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/