
Naujausios
Nėra bendro sutarimo
„Vaikų nuo technologijų mes neatskirsime. Viskas gerai, jie telefonus gali turėti, kad susisiektų su tėvais, mes tam juos ir perkame savo atžaloms, juk gyvename neramiais laikais“,- sako biržietė mama Inga.
Tačiau, pašnekovės nuomone, keista, kad mokyklose nėra vieningo susitarimo, kaip ir kada mokinys gali naudotis mobiliuoju telefonu. „Įdomiai atrodo, kai namo grįžę vaikai pasakoja, kad viena mokytoja yra gera, nes nedraudžia per pamoką turėti su savimi telefono, o kita – negera, nes telefonus, prasidėjus pamokai, visiems liepia sudėti į dėžutę. Ką tiems vaikams galvoti? Jeigu mokyklos bendruomenė nusprendė, kad telefonai pamokų metu turi būti dėžutėse, tai taip ir turėtų būti, o ne kas ką nori, tas tą daro. Kaip tuomet gali mokytojai skųstis, kad vaikai neklauso, per pamokas žaidžia telefonu, su jais negalima susitarti ir dėl to kaltinti tėvus“,- teigė mama.
Jai apskritai keista, kad šalies švietimo sistema neturi bendros tvarkos, ką daryti su mokinių telefonais pamokų metu. „Vis kažką mėgdžioja, eksperimentuoja ir šokinėja nuo vienos idėjos prie kitos. Tai anglišką modelį bando, tai prancūzišką, o Lietuvos švietimo sistema jokio modelio taip ir nesuformavo – nėra aiškios tvarkos dėl telefonų“,- stebisi mama.
Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com