Meilus katinas Kukulis ieško naujų namų

Aistės DREVINSKIENĖS nuotr.

Vos prasidėjus karantinui, namų neteko gražuolis katinas. Nežinia, ar jį kas tyčia išmetė, ar gyvūnas pats pasimetė, ar kas nors nutiko buvusiam šeimininkui. Pasigailėjimo katinėlis ieškojo Biržų centre, daugiabučių kiemuose, tai gailiai kniaukdamas, tai bandydamas atsargiai rodyti meilę jį pakalbinusiems žmonėms. Tvarkingo, guvaus, draugiško gyvūno pagailėjo viena jauna šeima. Žmonės prie daugiabučio padėjo dubenėlį su vandeniu, kasdien katinėliui išnešdavo maisto.

Iš pradžių buvęs truputį baukštus, itin atsargus, gyvūnas greitai pripažino geradarius. Katinėliu besirūpinanti moteris šypsodamasi kalbėjo, jog gyvūnas suprato, kad jo neskriaus, ir net ėmė valgyti iš delno. Dabar jau „meilumą rodo lipdamas ant kelių, glausdamasis, minkydamas letenėlėmis ir guldamasis po kojomis ant nugaros“. Gyvūnėlį globojanti šeima pastebėjo, jog Kukuliu pavadintas katinas turi charakterį (O gal tai tik atsargumas?) – glostant per visą nugarą ar arčiau uodegos grybšteli nagais ar kąsteli (visada neskaudžiai), taip parodydamas, kad negalima.

„Tikras Katinas iš didžiosios raidės K!“ – pasakojimą baigė moteris. Kukulį globojanti jauna pora, kurią pamilo katinėlis, jo į namus priimti negali, nes ten jau gyvena katytė. Žmonės tikisi, kad gyvūnėlis „suras sau šiltus namus ir naujiems šeimininkams atsiskleis visu katinišku meilumu“.

Katinėlis šiuo metu gyvena Biržuose. Su jį globojančiais žmonėmis susisiekite numeriu: 8 689 55305.

Komentuoti

Paprastas tekstas

  • HTML žymės neleidžiamos.