Medeikiuose – nauja bibliotekininkė

Biržų r. sav. Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos nuotr.
Medeikių bibliotekoje skaitytojų laukia naujoji bibliotekininkė Audronė Mažuolienė.
Medeikių bibliotekoje jau kelias savaites dirba nauja specialistė Audronė Mažuolienė. Moteriai nei Biržų rajonas, nei darbas bibliotekoje nėra svetimas.

Bibliotekininkė jau kelerius metus sukasi Užušilių bibliotekoje. A. Mažuolienė pasakojo, kad dirbs abiejose bibliotekų padaliniuose. Moteris neslėpė, kad Medeikiai jai yra dar nepažįstamas kraštas, tačiau nė nepraėjus visam darbo mėnesiui, ji sulaukė svetingo bendruomenės priėmimo. „Šis kraštas, palyginti su Užušiliais, yra daug gyvesnis. Čia ir gyventojų daugiau, veikia mokykla ir darželis. Viskas įsikūrę viename pastate, tačiau realiai situaciją matysiu, kai įsibėgės mokslo metai. Kol kas bibliotekoje skaitytojų skaičius labai nesiskiria“,- pasakojo A. Mažuolienė. Ji teigė turinti planų ir vizijų, kurie padės į biblioteką pritraukti daugiau skaitytojų.

Jai Medeikiai po truputį tampa savu kraštu. „Praėjo dar mažai laiko, bet po truputį priprantu ir tikiuosi, kad prie manęs pripras skaitytojai. Laukiu jų ir neabejoju, kad bus gražus bendravimas“,- kalbėjo bibliotekininkė Audronė.