Mados tendencija – paprastumas ir natūralumas

Asmeninio albumo nuotr.
Riba tarp svajonės ir įgyvendinto tikslo labai plona, tuo įsitikinusi kirpėja Kristina Krisiukėnienė, todėl moterims, bijančioms permainų, rekomenduoja – pasitikėti savimi ir nesipriešinti norams.
Rudenį keičiasi gamta, nori keistis ir žmogus... bent jau išvaizda. Taip gera išeiti iš kirpyklos atsinaujinus, mėgautis atspindžiu veidrodyje ar netgi pravažiuojančio automobilio stikle... O jeigu dar kolegos pagiria... Kas madinga šį sezoną, kokių klaidų nedaryti ir kaip prižiūrėti plaukus, kalbamės su Biržų mieste veikiančios grožio studijos „AŠ“ įkūrėja kirpėja Kristina Krisiukėniene.

Po vienu stogu – trys moterys

Kristina neslepia, kad kirpėjos darbas – ne iš lengvųjų ir patikina, kad kirpėjas turi ne tik gerai išmanyti savo darbą, bet ir būti geru psichologu. Grožio studijoje kartu su Kristina darbuojasi dar viena kirpėja – Inga. Gretimame kambarėlyje – Kristinos dukra Viktorija, ji – visažistė. Tad klientėms, pageidaujančios šių paslaugų, mergina atvers tikrą fantazijos skrynią.

Grožio puoselėtojos džiaugiasi – klientų joms netrūksta. Nors dauguma jų – moterys, bet laukiami ir vyrai. Šešti metai grožio industrijoje besisukanti moteris šiltai priima kiekvieną klientą, nes myli savo darbą, nuolat domisi naujausiomis technologijomis ir madų tendencijomis. Kaip pati sako, kitaip ir būti negali, nes pasiekti ir mėgautis tuo, ką turi dabar, jai kainavo daug pastangų.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com