Liūdna realybė – kelionės į kitus miestus autobusu tampa... praeitimi

„Biržiečių žodžio“ nuotr.
“Retas studentas važiuoja autobusu, nes paprasčiau „susimesti“ pinigus ir vienu automobiliu važiuoti į Vilnių ar Kauną. Tokių yra šimtai, jie su autobusu važiuoti nepratę“,- apie sumažėjusius keleivių, važiuojančių į kitus miestus, srautus kalbėjo UAB „Biržų autobusų parkas“ vadovas Marius Šernas.
“Tai – vieni blogiausių metų“,- paklaustas, kokiomis nuotaikomis gyvena vasarą, „Biržiečių žodžiui“ sakė UAB „Biržų autobusų parkas“ direktorius Marius Šernas. Jis pasiguodė, kad šiais metais labai sumažėjo keleivių, važiuojančių tarpmiestiniais maršrutais, o viena iš priežasčių – privatūs vežėjai.

Autobusams reikia remonto

“Metų pradžia buvo labai sunki – daug autobusų gedimų, įvairių nesėkmių... Keleivių srautas labai sumažėjo... Tai išties vieni blogiausių metų“,- „Biržiečių žodžiui“ šių metų pradžią apibūdino autobusų parko vadovas Marius Šernas.

Paklaustas, kas lėmė keleivių sumažėjimą, direktorius sakė, kad visi metai yra skirtingi ir nenuspėjami. Jis užsiminė, kad ir prieš dvejus metus įsigyti autobusai pradeda „reikalauti“ dėmesio.

“Jų rida siekia 200 tūkstančių kilometrų, todėl tai tas, tai anas pradeda „lįsti“. Reikia juos remontuoti, todėl tenka nutraukti vieną ar kitą reisą, nes papildomo autobuso neturime. Šiaip su tais autobusais viskas gerai, sąnaudos nedidelės, bet remontai vis tiek papildomų lėšų reikalauja“,- kalbėjo M. Šernas.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com