Legendinio Chriso Normano koncertas sudrebino Biržus

G. Gražio nuotr.
Britų roko žvaigždės Chriso Normano koncertas sudrebino Biržus, pasiklausyti pasaulinio garso žvaigždės susirinko tūkstančiai gerbėjų.
Pirmą kartą Biržų krašto istorijoje liepos 2-ąją Kilučių pusiasalyje įvyko legendinio britų roko atlikėjo Chriso Normano tarptautinio lygio koncertas, į Kilučių pusiasalį sukvietęs tūkstančius žiūrovų ne tik iš Biržų, bet ir visos Lietuvos bei Latvijos. Nors iki koncerto legendinis atlikėjas neturėjo laiko ilgiau pasidairyti po Biržus, visgi pirmasis įspūdis jo nenuvylė – Biržų miestas jam pasirodė labai gražus ir jaukus.

Susirinko minios

Chriso Normano gerbėjai į Biržus pradėjo plūsti nuo penktadienio popietės. Miesto kavinės ir apgyvendinimo įstaigos savaitgalį buvo sausakimšos. Kilučių pusiasalyje vykęs koncertas priviliojo tūkstančius žiūrovų. Prieš Chriso Normano pasirodymą ir po jo susirinkusius apšildė populiarūs lietuvių atlikėjai.

Scenoje pasirodžius britų legendai, visi žiūrovai skubėjo arčiau scenos, kad vakaro žvaigždę pamatytų iš arčiau. Žmonės su pasigėrėjimu klausėsi Chriso Normano dainų ir jam pritarė patys dainuodami. Visi vienbalsiai pripažino – netgi tokiame mažame mieste gali vykti pasaulinio lygio renginys. Tai akcentavo ir Chriso Normano komanda, sakiusi, kad labai sklandžiai dirbo visos festivalio tarnybos. Nors visame pasaulyje žinomas rokeris prieš pasirodymą buvo užsiėmęs, visgi maloniai sutiko su „Biržiečių žodžiu“ trumpai pasidalinti savo muzikine patirtimi ir įspūdžiais apie Biržus.

Toliau skaitykite popierinėje arba elektroninėje laikraščio versijoje (PDF). Užsakyti galite http://www.birzietis.com/